http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-07-17 09:07:45

Kolejni zawodnicy z nowymi umowami w Karpatach Krosno

Foto Karol Słomka
Foto Karol Słomka
Mimo niepokojących sygnałów które nie tak dawno napływały z klubu rozgrywającego swoje mecze przy ulicy Legionów 6, włodarze Dumy Miasta Szkła przedłużyli umowy niemalże z całą kadrą którą w ubiegłych rozgrywkach miał do dyspozycji Dariusz Jęczkowski.
 
W dniu dzisiejszym oficjalna strona Karpat Krosno podała że w nadchodzącym sezonie, koszulki w biało-niebieskie barwy nadal przywdziewać będą Szymon Sliwiński, Bartłomiej Wojtasik, Karol Knap, Karol Czelny, oraz Patrick Matysik. 
 
Warto dodać ,że Szymona Śliwinskiego,oraz Bartłomieja Wojtasika chętnie w swoim składzie widzieli zarządcy Glinika Gorlice. Karol Czelny z bardzo dobrej strony pokazał się podczas sparingowych testów w Wółczance Wółka Pełkińska, zdobywając bramkę w pojedynku przeciwko Stali Stalowa Wola.  Natomiast pochodzącego z Lubatówki Karola Knapa, testował Szymon Szydełko który na co dzień pełni funkcję szkoleniowca Sokoła Sieniawa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij