2019-07-13 19:07:58

Grad bramek w sparingu KS Wiązownica - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

Foto KS Wiązownica
Foto KS Wiązownica
Aż siedem bramek było dane podziwiać tym, którzy zdecydowali się na obejrzenie test meczu pomiędzy miejscowym KS Wiązownica, a Partyzantem Targowiska, zakończonym wynikiem 3-4 na korzyść gości.
 
Drużyna z Targowisk na drugi sparingowy pojedynek, udała się w nieco okrojonym składzie. Z powodu kontuzji swojej obecności nie zaznaczył Radosław Macnar, Dominik Kielar, oraz Michał Pelczar. W sparingu zabrakło również Kamila Chmielowskiego który przebywa na wczasach. 
 
Na listę strzelców w drużynie gości trzykrotnie wpisał się Robert Kozubal. Jedno trafienie dorzucił Kamil Groborz którego gra, napawała sporym optymizmem jeśli chodzi o kontekst postawy drużyny z Targowisk w nadchodzącym ligowym rozdaniu. 
 
W krótkiej pomeczowej rozmowie z kierownikiem a zarazem członkiem zarządu beniaminka IV ligi Przemysławem Kubalem usłyszeliśmy krótkie ale bardzo treściwie słowa "zagraliśmy nieźle, ale możemy być jeszcze lepsi".

W drużynie gospodarzy sporo testów. Ekipa pod wodzą Walerija Sokolenko sprawdzała aż 7 zawodników pod kątem gry w nadchodzącym sezonie w barwach KS Wiązownica.


KS WIĄZOWNICA - PARTYZANT MAL-BUD1 TARGOWISKA 3-4

 
KS Wiązownica - Testowany - Szafar, Testowany, Testowany, Gliniak, Lorenc, Testowany, Karólak, A. Gil, Rop, Testowany
ławka - Testowany, Testowany, Sokolenko, Telega,, R.Gil, Fedor, Buć, Florek
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Półkoszek, Sieniawski, Wilk, Groborz, Penar, Kasperkowicz, Stanisz, Borowczyk, Szubrycht, Dobrzański, Kozubal
ławka - Niemiec, Kubal
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Asd 2019-07-14 10:00:17 1 0

"pod kontem" kto to pisał ?

Vanna Ly 2019-07-14 11:12:43 0 1

Ernest, Soko co się stało? Czyżby za mało gierek na orliku? JKS ci uciekł, RR się skończyła, nie ma kogo ściągać? Kim Ty będziesz grał?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem