2019-07-05 14:07:44

Maksymilian Sitek z rocznym wypożyczeniem do Puszczy Niepołomice

Foto akademia.legia.com
Foto akademia.legia.com
W dniu dzisiejszym Puszcza Niepołomice podała oficjalną informację co do tego, że Maksymilian Sitek kolejne 12 miesięcy spędzi w klubie przy ul. J. Kusocińskiego 2.
 
Potwierdziło się to o czym już wcześniej pisaliśmy. Maksymilian Sitek będzie grał w Puszczy Niepołomice
 
Osiemnastoletni wychowanek Stali Rzeszów przez ostatni rok reprezentował barwy II ligowej Siarki Tarnobrzeg, z którą to musiał przełknąć gorycz degradacji na niższy szczebel rozgrywkowy.
 
Wyżej wspomniany na II ligowym froncie rozegrał 30 spotkań, z czego 22 razy wybiegał na boisko od pierwszego gwizdka, co złożyło sie na 1860 minut i 2 bramki na arenach zmagań trzeciego szczebla rozgrywkowego w Polsce.
 
Warto dodać że Sitek to już siódmy gracz kadry ubiegłego sezonu którego nie zobaczymy w barwach spadkowicza z II ligi, w nadchodzącym III ligowym rozdaniu. Wcześniej z Siarki odeszli Marcin Wodecki,  Dawid Kubowicz, Grzegorz Płatek, Michał Bierzało, Krystian Krupa, Kacper Maik. Ponadto bliski parafowania kontraktu z Motorem Lublin jest Kamil Radujl.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

jovo 2019-07-05 22:27:05 2 2

Brawo

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem