Artur Pląskowski przeniósł się z Nowego Targu do Rzeszowa (fot. Stal Rzeszów)
Ekipa prowadzona przez Janusza Niedźwiedzia w dniu dzisiejszym wróciła do treningów i już na pierwszych zajęciach pojawiła się nowa twarz, Artur Pląskowski. W minionym sezonie bronił barw głównego rywala Stali.
Artur Pląskowski oficjalnie w Stali Rzeszów. W dniu dzisiejszym klub potwierdził transfer napastnika, o czym pisaliśmy kilka dni temu. 25-latek w minionym sezonie był zawodnikiem Podhala Nowy Targ, które do ostatniej kolejki walczyło z klubem z ulicy Hetmańskiej 69 o awans do drugiej ligi.
Nowy nabytek rzeszowian w zakończonym niedawno sezonie zdobył 18 bramek i dołożył 15 asyst. Dyrektor sportowy Stali Rzeszów nie ukrywa że bardzo cieszy go sprowadzenie tego zawodnika.
- Wygraliśmy rywalizację o skutecznego napastnika z zespołami z wyższych lig. Artur długo się nie zastanawiał i wybrał Stal, co nas bardzo cieszy. Zależy nam na skompletowaniu kadry jak najszybciej. Mamy tylko 4 tygodnie do meczu otwarcia II ligi, dlatego każdy dzień na aklimatyzację zawodników jest niezwykle cenny - powiedział Michał Wlaźlik, cytowany przez oficjalną stronę Stali Rzeszów.
25-letni napastnik podpisał roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
Czytaj także
2019-06-25 19:50
Stal Mielec sprowadziła zawodnika z Warty Poznań
2019-06-25 20:12
WIDEO: Puchar Extraligi [TRANSMISJA NA ŻYWO]
2019-06-25 20:17
Absolutny debiutant w 3 lidze
2019-06-25 22:06
Trzecie otwarte testy piłkarskie w ZKS Izolator Boguchwała
2019-06-26 10:05
Stal Rzeszów wróciła do treningów. Trałka wziął udział w zajęciach
Komentarze (28)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.