2019-06-10 19:40:30

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski urywa punkty czołówce [Podsumowanie 28. kolejki]

Lechia Sędziszów Małopolski (czerwone stroje) zremisowała ze Stalą II Mielec (fot. Tomasz Ciombor)
Lechia Sędziszów Małopolski (czerwone stroje) zremisowała ze Stalą II Mielec (fot. Tomasz Ciombor)
Cichym bohaterem ostatnio staje się drużyna prowadzona przez Jakuba Słomskiego, która urwała punkty wyżej notowanym Victorii i Stali. Ciężka sytuacja Korony Majdan Królewski.
 
Kamieniarz Golemki rozgromił Kaskadę Kamionka, której sytuacja w tym momencie jest nie do pozazdroszczenia. W barwach gospodarzy koncert rozegrał świętujący dzień wcześniej awans do 3 ligi Dariusz Kantor, który zdobył aż siedem bramek. Jedno trafienie wpadło na konto Janusza Wolańskiego, a honorowego gola dla Kaskady zdobył Mateusz Świder.
 
Sokis Chorzelów minimalnie uległ rozkręcającemu się ostatniio LKS-owi Głowaczowa, a jedynego gola zdobył Bartosz Knych w 60. minucie.
 
Płomień Zagorzyce wygrał ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie mimo że od 6. minuty prowadzli piłkarze Korony Majdan Królewski, a na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Gawroński. Płomień jednak wziął się w garść w końcówce i najpierw w 70. minucie wyrównał Paweł Chudyba, a w samej końcówce zwycięskiego gola zdobył Sławomir Miś.
 
Piłkarze Stali II Mielec zremisowali z Lechią Sędziszów Małopolski. Gospodarze doskonale rozpoczęli spotkanie, bowiem już w 6. minucie do siatki Lechii trafił Adam Kramarz. Goście z Sędziszowa Małopolskiego szukali wyrównującej bramki i znaleźli ją dopiero w samej końcówce, gdy strzał na bramkę zamienił Marek Pazdan.
 
1-0 Adam Kramarz (6)
1-1 Marek Pazdan (90)

Wyniki meczów 28. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij