https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-06-10 10:12:09

Klasa O Stalowa Wola: Czołówka wygrała swoje mecze [Podsumowanie 30. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Kibice w Stalowej Woli zobaczyli aż 11 bramek (fot. Damian Kuziora)
Kibice w Stalowej Woli zobaczyli aż 11 bramek (fot. Damian Kuziora)
Piłkarze Michała Szymczaka nie bez problemów wygrali w Jastkowicach, zaś rezerwy Stali oraz Sokół i LZS Ździary gładko pokonali swoich rywali. W Stalowej Woli kibice zobaczyli 11 bramek.
 
Sokół Kamień pewnie pokonał Unię Nowa Sarzyna. Hat-tricka ustrzelił Marcin Szeser, a po jednym trafieniu zaliczyli Nazar Metenka, Kamil Kobylarz oraz Grzegorz Rychel.
 
Olimpia Pysznica uległa LZS-owi Ździary. Bramki padły dopiero po przerwie, a wynik spotkania otworzył Wojciech Sobiło, który wykorzystał podanie Artura Kwiatkowskiego. Goście oddali inicjatywę, ale nie przeszkodziło im to w zdobywaniu goli, a dwa razy na listę strzelców wpisał się Juliusz Cupak.
 
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały w wyjazdowym spotkaniu Bukową Jastkowice i nadal są liderem. Wynik meczu w 10. minucie otworzył Sylwester Bigdoń i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmanie wyrównał Paweł Kaczmarczyk i ta sytuacja mocno podrażniła tarnobrzeżan, którzy odpowiedzieli dwoma trafieniami Pawła Mroz. Gospodarze w końcówce zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, a z gola cieszył się Michał Partyka.
 
Piłkarze Stali II Stalowa Wola i Rotundy Krzeszów ostro postrzelali i kibice zgromadzeni na meczu nie mogli się nudzić. Konkretniejsza w działaniach była jednak Stalówka, która już w 2. minucie wyszła na prowadzenie po golu Wiktora Stępniowskiego. Jedenaście minut później było już 2-0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Wiktor Stępniowski. Po czterech minutach trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Karol Dziopak. Rotunda odpowiedziała w 24. minucie trafieniem Wojciecha Samko, ale dziewięć minut później Stal znowu miała przewagę trzech bramek, gdy do siatki trafił Kacper Urban. 180 sekung później prowadzenie podwyższył Kacper Śpiewak. W drugiej odsłonie dwa gole dołożył jeszcze Kacper Urban, a jedną bramkę dołożył Hubert Myszak. Goście zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami Krystiana Szostaka.
1-0 Wiktor Stępniowski (2)
2-0 Wiktor Stępniowski (13)
3-0 Karol Dziopak (17)
3-1 Wojciech Samko (24)
4-1 Kacper Urban (33)
5-1 Kacper Śpiewak (36)'
6-1 Kacper Urban (54)
6-2 Krystian Szostak (57)
7-2 Kacper Urban (64)
8-2 Hubert Myszak (68)
8-3 Krystian Szostak (76)

Wyniki meczów 30. kolejki:

Tabela klasy O Stalowa Wola:


Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Kochan 2019-06-10 14:33:25 1 1

Ciekawe kto awansuje do IV ligi. Siarka spadła do III i bida tam z kasą, więc nie sądzę żeby tego akurat chciała. Dla Ździar IV liga to byłby historyczny wyczyn i zarazem gwóźdź do trumny, natomiast idealnym kandydatem do awansu wydaje się St Stalowa Wola bo ogrywanie zawodników w IV lidze dałoby sportowy efekt.

do Kochan 2019-06-10 15:22:30 0 1

Siarka nawet nie może awansować, ponieważ przepisy mówią o tym, że między pierwszą drużyną, a rezerwami muszą być przynajmniej dwie ligo różnicy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem