2019-06-04 12:58:57

Znamy ćwierćfinalistów Pucharu Extraligi! "Extraliga jest coraz popularniejsza w Polsce"

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
Przed nami ćwierćfinały Pucharu Extraligi (fot. Extraliga Rzeszów)
Przed nami ćwierćfinały Pucharu Extraligi (fot. Extraliga Rzeszów)
Po środowych rozgrywkach pucharu Extraliga Rzeszów dwóch grup C i D znamy już całą ósemkę ćwierćfinalistów,którzy stoczą bój w dwóch grupach o awans do finału Extraliga Rzeszów 2019. Grupę C wygrywają Emeryci przed Kormedem a żegnąją się z turniejm Druk Pingwinek 2 oraz Ideo.pl.Natomiast grupę D wygrywa Reprezentacja Extraligi przed Ukleją Team a z pucharowymi rozgrywkami żegnają się obrońca tytułu Per La Vita oraz rezerwy RKS-u.
 
W środę 29 maja rozegrane zostały grupy C i D w Pucharze Extraligi, dwa tygodnie wcześniej odbyły się mecze grup A i B. Po tych dwóch dniach wyłoniona została ósemka, która powalczy o końcowy triumf.
 
Ćwierćfianaliści:

Zwycięzcy grup:
1. KS BEERLOVERS
2. TĘCZA WYSOCK
3. EMERYCI
4. REPREZENTACJA EXTRALIGI
 
Drużyny z drugich miejsc:
5. DRUK PINGWINEK
6. PV SYSTEM FOTIOWOLTAIKA
7. KORMED
8. UKLEJA TEAM

Extraliga szuka sponsora na ćwierćfinały. Każdy chętny proszony jest o kontakt z Danielem Moskalem (503 954 173). Jeśli znajdą się sponsorzy, to rozgrywki będą transmitowane na kanale Extraligi na YouTube. Poniżej krótka rozmowa z opiekunem rzeszowskiej Extraligi.
 
Daniel, o co toczy się gra w tegorocznym Pucharze Extraligi?
 
- Walka toczy się o piękny Puchar. Miejsce w annałach Extraligi Rzeszów oraz wyjazd na Mistrzostwa Polski zdobywców Pucharów w Bydgoszczy. Zawody te odbedą się w weekend 20-21 lipca.
 
Jak zachęcisz potencjalnych sponsorów, aby zdecydowali się pomóc w realizacji meczów na żywo? Co może im przynieść reklama w Extralidze Rzeszów?
 
- Extraliga jest coraz popularniejsza w Polsce. Ja działam w Rzeszowie. Staram się, aby były to rozgrywki jak najbardziej transparentne. Liczę na to, że uda się pokazać Puchar na kanale YT. Naszym partnerem medialnym jest portal PodkarpacieLive, który jest cenioną firmą na naszym terenie. Logo firmy, potencjalnego sponsora będzie wyśtwietlane przez cały czas trwania transmisji, dodatkowo wyświetlana może być reklama w przerwach pomiędzy meczami. 
 
Przedstawiciel firmy zostanie zaproszony na uroczyste wręczenie pucharu dla zespołu, który wygra te rozgrywki. Pomysłów jest dużo.

Jak byś zachęcił kolejne drużyny do występu na boiskach Extraligi w przyszłym sezonie?

- W nowym sezonie ruszamy od września. Staram się z roku na rok udoskonalać te rozgrywki. Mamy wywiady po meczowe, spotkania sędziują arbitrzy z 4 ligi. Może uda się wprowadzić transmisję z wszystkich kolejek. Zapraszam wszystkich serdecznie. Tęcza, nasz mistrz udowodniła, że warto grać w naszych rozgrywkach. Piłkarze z Rzeszowa wygrali w Bydgoszczy i byli na meczu FC Barcelona - Olimpique Lyon w lidze mistrzów. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem