2019-06-04 14:06:33

Rewolucja kadrowa w Developres SkyRes Rzeszów! Odchodzi 9 zawodniczek oraz statystyk

Maja Tokarska grała zaledwie jeden sezon w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Developres Rzeszów)
Maja Tokarska grała zaledwie jeden sezon w Developresie SkyRes Rzeszów. (fot. Developres Rzeszów)
Prawdziwa rewolucja nastąpiła w Developresie SkyRes Rzeszów. Klub dziś poinformował, że żegna się z dziewięcioma zawodniczkami oraz dotychczasowym statystykiem drużyny.
 
Helene Rousseaux, Maja Tokarska, Barbara Zakościelna, Petyą Barakova, Agata Sawicka, Dorota Medyńska, Agnieszka Rabka, Kinga Hatala, Eva Yaneva oraz statystyk drużyny Radosław Wodziński dziś zostali oficjalnie pożegnani przez Developres SkyRes Rzeszów.
 
Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze! To był zaszczyt móc z Wami pracować i mamy nadzieję, że siatkówka da nam okazję do ponownego spotkania - napisano na oficlajnej stronie rzeszowskiego klubu.
 
Nowym trenerem Developresu Rzeszów został Stephane Antiga. Francuski szkoleniowiec będzie kompletował kadrę zespołu na sezon 2019/20.
 
Mówi się, że rzeszowski zespół zasilą Amerykanka Ali Franti, Gabriela Polańska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz Anna Kaczmar. Nowymi libero Developresu mają być Aleksandra Krzos i Daria Bąkowska.
 
W najbliższych dniach powinny pojawić się oficjalne informacje na ten temat.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem