2019-06-03 13:03:29

Klasa O Jarosław: Sanoczanka Święte nie rezygnuje z awansu [Podsumowanie 27 kolejki]

Sanoczanka (zielone stroje) nie odpuszcza awansu, LKS Skołoszów (złote koszulki) liczy na potknięcia rywali (fot. Adrianna Popkiewicz)
Podopieczni Rajmunda Gorczycy pokonali Czuwaj Przemyśl i wciąż liczą się w walce o najwyższe cele. Swój mecz wygrał także lider z Pruchnika.

LKS Skołoszów pokonał Płomień Morawsko. Do przerwy był bezbramkowy remis, jednak gospodarze szybko załatwili sprawę po przerwie. Najpierw w 50. minucie Mateusz Buczkowski zdobył gola na 1-0, a 180 sekund później rezultat podwyższył Jarosław Chmielowski.

Huragan Gniewczyna uległ MKS-owi Kańczuga, a gole padły w samej końcówce po strzałach Mateusza Cząstki i Kamila Borcza.

Start Pruchnik bez problemów pokonał Biało-Czerwonych Kaszyce. Dublet do przerwy ustrzelił Dawid Bochnak. W 67. minucie Jarosław Kochanowicz podyższył prowadzenie. Na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gdy honorową bramkę zdobył Karol Wota. Wynik ustalił w 88. minucie Jarosław Kochanowicz.

Sanoczanka Święte nie rezygnuje z awansu i pokonała Czuwaj Przemyśl. Gospodarze błyskawicznie wyszli na prowadzenie, bowiem w 4. minucie Paweł Modny zdobył gola na 1-0. Osiemnaście minut później Krzysztof Gawłowski poddwyższył prowadzenie. Miejscowi zgubili koncentrację i w 33. minucie kontaktową bramkę zdobył Mateusz Świst. Dziesięć minut później goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Dariusza Pałysa. Radość gości trwała zaledwie 120 sekund, bowiem po tym czasie prowadzenie wróciło do Sanoczanki, a gola do szatni zdobył Paweł Modny. Kwadrans przed końcem reuzltat ustalił Marcin Mucha.
1-0 Paweł Modny (4)
2-0 Krzysztof Gawłowski (22)
2-1 Mateusz Świst (33)
2-2 Dariusz Pałys (43)
3-2 Paweł Modny (45)
4-2 Marcin Mucha (75)