2019-06-03 13:06:50

Klasa O Krosno: Przełęcz Dukla wyszarpała zwycięstwo z Zamczyskiem Odrzykoń [Podsumowanie 26. kolejki]

Fot. Kwolek Konrad
Fot. Kwolek Konrad
Broniąca się przed degradacją, ekipa dowodzona przez Trenera Kamila Walaszczyka, nie sprostała na własnym stadionie drużynie Przełęczy Dukla, przegrywając 0-1.  Iwonka Iwonicz nadal w grze o utrzymanie, dzięki zwycięstwu 1-0 w arcyważnym wyjazdowym spotkaniu z Iskrą Przysietnica. Ozdobą kolejki, trafienie Radosława Macnara, który perfekcyjnie skopiował wyczyn Cristiano Ronaldo z finału ligi mistrzów zdobywając iście telewizyjną bramkę strzałem z przewrotki.
 
Drużyna Zamczyska Odrzykoń, która to nadal nie może być pewna zchowania ligowego bytu, nie sprostała na własnym stadionie ekipie Przełęczy Dukla. W pierwszej połowie zddycowanie lepiej w operowaniu piłką radzili sobie przyjezdni. Druga część spotkania na korzyść gospodarzy, którzy kilkukrotnie bardzo poważnie zagrozili bramce Łukasza Kuryja. Mimo świetnej postawy Jakuba Dziadosza, który tego dnia był klasą sam dla siebie, miejscowi nie potrafili znaleźć patentu na umieszczenie futbolówki w siatce rywala. Bramkę na wagę zwycięstwa dla drużyny z Dukli, na minutę przed końcem spotkania zdobył Jakub Prętnik.
 
0-1 Prętnik Jakub (89)
 
Zamczysko Odrzykoń:
Rysz - Modliszewski, Bryś, Zaremba, Bardzik, Guzik, Nowak D, Lenart, Urbanek, Telesz J, Dziadosz
 
Przełęcz Dukla :
Kuryj - Pietruszka,  Mierzejewski M, Zima, Kudła, Korzec, Krzywda, Mielech, Mierzejewski T, Woźniak, Frączek
 
Iwonka Iwonicz grająca z "nożem na gardle" wygrała kolejne spotkanie, o przysłowiowe "6 punktów". Patrząc na obecną postawę podopiecznych trenera Łukasza Rajchla, kibice z Iwonicza mogą coraz realniej myśleć o tym, że w przyszłym roku będzie im dane rywalizować w krośnieńskiej klasie okręgowej. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu 1-0 na boisku w Przysietnicy, Iwonka Iwonicz potrzebuje zaledwie 3 punktów ażeby znaleźć się poza strefą spadkową. Jednyną bramkę w tym spotkaniu w 81 minucie meczu zdobył Tymoteusz Kochanik.
 
Kolejnym pojedynkiem, który nie mógł umknąć uwadze sympatyków śledzących poczynania w krośnieńskiej "okręgówce", było spotkanie liderującego Partyzanta Targowiska z trzecim w tabeli OKS Markiewicza. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, a bramkę przedniej urody na wagę kompletu punktów, zdobył Radosław Macnar, zgłaszając tym samym mocną kadydaturę w plebiscycie na trafienie sezonu.

Wyniki meczów 24. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:

 


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

DKS 2019-06-03 16:53:09 5 1

Dziadosz klasa sama w sobie ? To chyba bylismy na innych meczach poza jego burackim zachowaniem nic szczególnego nie pokazał!!!

DKS 2019-06-03 16:53:09 5 1

Dziadosz klasa sama w sobie ? To chyba bylismy na innych meczach poza jego burackim zachowaniem nic szczególnego nie pokazał!!!

Obiektywny 2019-06-03 18:10:37 1 2

Dziadosz zdecydowanie najlepszy na boisku

GKS 2019-06-04 10:07:21 1 1

DKS, przecież Dziadosz Was ośmieszał !!!

DKS 2019-06-04 16:13:23 2 0

zgubiłes chyba jedno słowo tak przy NAS sie ośmieszał :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem