2019-06-03 09:54:18

Klasa O Stalowa Wola: Szalony mecz w Kłyżowie [Podsumowanie 29. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Kibice w Kłyżowie zobaczyli aż 9 bramek (fot. archiwum)
Piłkarze Sanu Kłyżów i Olimpii Pysznica stworzyli znakomite zawody pełne bramek i emocji. Lider z Tarnobrzega pewnie wygrał z Wisanem, a Sokół Sokolniki rozgromił na wyjeździe Unię.

Unia Nowa Sarzyna wysoko przegrała z rewelacją Pucharu Polski, Sokołem Sokolniki. Strzelanie już w 8. minucie rozpoczął Marcin Chmiel, a kwadrans później było już 0-2 po trafieniu Macieja Fietko. Goście po zmianie stron zdobyli jeszcze dwie bramki.

Słowianin Grębów bezbramkowo zremisował z Sokołem Kamień.

Siarka II Tarnobrzeg rozgromiła Wisan Skopanie, choć goście dzielnie walczyli. Tarnobrzeżanie na prowadzenie wyszli w 35. minucie po strzale Kacpra Józefiaka. Radość gospodarzy trwała zaledwie dziesięć minut, a gola do szatni zdobył Bartłomiej Furdyna. Po zmianie stron Siarka napierała i w końcu w 68. minucie gola na 2-1 zdobył Jakub Bielecki. Kolejnego gola dla gospodarzy zdobył Paweł Mróz, a następnie dublet ustrzelił Kacper Wełniak.

San Kłyżów przegrał w meczu derbowym z Olimpią Pysznica. Wynik otworzył Dawid Maślach w 13. minucie. Radosć przyjezdnych trwała jednak tylko pięć minut, bowiem do wyrównania doprowadził Damian Kata, a po chwili gola na 2-1 zdobył Bartłomiej Madej. Chwilę przed przed przerwą wyrównał Kamil Błażejowicz. Po zmianie stron gospodarze szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Dawida Mroczka. Siedem minut później było już 3-3 a do siatki trafił Konrad Kuliś. W 68. minucie do siatki trafił Bartłomiej Madej przywracając prowadzenie miejscowym. Prowadzenie jednak długo nie trwało, bowiem po siedmiu minutach był remis za sprawą Krzysztofa Haliniaka, a w 83. minucie decydujące trafienie zdobył Kamil Dybka.

0-1 Dawid Maślach (13)
1-1 Damian Kata (18)
2-1 Bartłomiej Madej (20)
2-2 Kamil Błażejowicz (42)
3-2 Dawid Mroczek (55)
3-3 Konrad Kuliś (62)
4-3 Bartłomiej Madej (68)
4-4 Krzysztof Haliniak (75)