2019-05-19 20:01:36

Zobaczcie bramkę Watkem Korony Rzeszów z Igloopolem Dębica. Gospodarze wygrali 1-0. Po bramce piłka wypadła z bramki. W trakcie meczu siatka się przerwała.

Jak takie coś może się wydarzyć w spotkaniu... pomijając fakt, że sędzia był najsłabszym ogniwem całego spotkania.

Do autor11 2019-05-19 20:35:05

Nigdy ci gumka w majtach nie strzeliła ????

Do autor11 2019-05-19 20:35:06

Dębica 2019-05-19 20:38:33

pokazcie jak do tego karnego doszlo bo tutaj jest caly szkopul

obiektywny 2019-05-19 20:44:29

a co miało strzelić jak było dziurawe ? sędzia liniowy popełnił błąd przy weryfikacji siatki przed meczem !

Gość 2019-05-19 20:48:43

Ciekawe, że nikt z zawodników nie protestował przy karnym a trener i zawodnicy to potwierdzili w wywiadach pomeczowych w Nowinach wystarczy poczytać to nie boli :) https://nowiny24.pl/4-liga-10-z-rzedu-wygrana-korony-rzeszow-ktora-minela-juz-igloopol-debica-slabiutki-arbiter-dziurawa-siatka-i-dwie-radosci-po/ar/c2-14141911

Do lucy 2019-05-19 21:04:38

Przeczytaj wypowiedzi pomeczowe jeszcze raz tylko tym razem ze zrozumieniem

do Dębicy 2019-05-19 21:10:29

Przestańcie już płakać gwiazdorki z Igloopolu! nie stworzyliście nawet 1 sytuacji bramkowej przez cały mecz. Jedyne co robiliście to wrzutki z rzutów wolnych (nawet ze swojej połowy) na Sochę! Tyle! o czym mamy mówić?

Gosc 2019-05-19 21:23:51

Korona miała jeszcze conajmniej 2 setki wiec o czym dyskusja ? Igloopol jest cienki jak ta siatka

Gosc 2019-05-19 22:14:19

Autor 2019-05-20 07:02:52

Nie pisz do Dębicy gwiazdorki tylko ta korona to gwiazdorki i sędziowie co im gwizdaja. Rozpacz sędziowania i dopuszczenia boiska w takim stanie do meczu.

do gościa 2019-05-20 07:05:36

Kogo Ty cienkiego widziałeś od 35 minut Igloopol grał w 10 i nie odstawał od Waszej armii zaciężnej