2019-05-18 19:25:00

Izolator Boguchwała ograł Ekoball Stal Sanok

Izolator Boguchwała pokonał Ekoball Stal Sanok. (fot. Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała w końcu się przełamał i wygrał z Ekoball Stalą Sanok. Bramki dla eipy Tomasza Głąba zdobyli Patryk Zieliński oraz Patryk Róg.

Izolator Boguchwała już w pierwszym kwadransie zdobył bramkę w meczu z Ekoball Stalą Sanok. Na listę strzelców wpisał się najlepszy zawodnik "Izolacji" Patryk Zieliński. Do końca pierwszej połowy gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenie i do przerwy było 1-0.

Po zmianie stron goście dążyli do wyrównania, ale sztuka ta im się nie powiodła. Na domiar złego dla piłkarzy z Sanoka gola w 76. minucie strzelił Patryk Róg. Tym samym napastnik Izolatora zamknął mecz. Izolator Boguchwała po dwóch meczach bez zwycięstwa w końcu dopisał trzy "oczka" do swojego konta.

1-0 Patryk Zieliński (12)
2-0 Patryk Róg (76)