2019-05-06 16:37:25

Klasa O Jarosław: Sanoczanka Święte postrzelała z MKS-em Radymno [Podsumowanie 23. kolejki]

Sanoczanka (zielone koszulki) zagrała świetną drugą połowę w Radymnie (fot. archiwum)
Lider jarosławskiej okręgówki urządził sobie koncert z ekipą z Radymna. Drugi Start nie odpuszcza i nadal depcze po piętach Sanoczance. Czuwaj wygrał w Skołoszowie.

Huragan Gniewczyna bezbramkowo zremisował z Sanem Hurko/Hureczko.

Identycznym wynikiem zakończył się mecz Gwiazdy Wielkie Oczy z Pogonią-Sokołem Lubaczów.

LKS Skołoszów przegrał z Czuwajem Przemyśl. Wynik spotkania otworzył Maciej Sanocki w 11. minucie i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron w 69. minucie wyrównał Paweł Czerwiński. Goście zwycięską bramkę zdobyli w 87. minucie, której autorem był Bartłomiej Łuc.

Motor Grochowce uległ Startowi Pruchnik 0-3, a hat-tricka dla wicelidera zdobył Dawid Bochnak.

Sanoczanka Święte zdobyła aż siedem bramek w meczu z MKS-em Radymno. Co ciekawe goście do przerwy wygrywali 0-2 po bramkach Damiana Kani. Po przerwie Sanoczanka wskoczyła na najwyższe obroty i zdobyła w drugiej połowie siedem bramek. Po dwie bramki zdobyli Damian Kobrzyński i Hubert Bednarz, a po jednej sztuce trafili Krzysztof Gawłowski, Paweł Modny i Marcin Mucha.

0-1 Damian Kania (25)
0-2 Damian Kania (32)
1-2 Krzysztof Gawłowski (52)
2-2 Damian Kobrzyński (55)
3-2 Paweł Modny (61)
4-2 Damian Kobrzyński (67)
5-2 Marcin Mucha (72)
6-2 Hubert Bednarz (82)