2019-05-05 19:38:43

Przełom Besko dostał lanie od Polonii Przemyśl!

Przełom Besko przegrał aż 0-4 z Polonią Przemyśl. (fot. Natalia Styś)
Przełom Besko przegrał 0-4 z Polonią Przemyśl. Piłkarze Pawła Jaślara nie poszli za ciosem i po zwycięstwie w Wiśniowej przyszedł zimny prysznic i dotkliwa porażka z Polonią.

Już do przerwy Polonia Przemyśl prowadziła trzema bramkami w meczu z Przełomem Besko. W 8. minucie spotkania samobójczego gola strzelił Jakub Czura.

Czternaście minut później bramkę zdobył Kamil Kazek. Natomiast sześć minut przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Piotr Kuźniar.

Wynik spotkania na 0-4 ustalił Paweł Sedlaczek w 67. minucie. Sytuacja Przełomu w tabeli 4 ligi podkarpackiej jest nie do pozazdroszczenia. Do bezpiecznej strefy siedem kolejek przed końcem rozgrywek tracą dziesięć punktów.

0-1 Jakub Czura (8-samobójcza)
0-2 Kamil Kazek (22)
0-3 Piotr Kuźniar (39)
0-4 Paweł Sedlaczek (67)