2019-05-01 15:55:06

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała u siebie z Podlasiem Biała Podlaska

Wólczanka Wólka Pełkińska nie dała rady dziś zapunktować, punkty pojechały do Podlasie Biała Podlaska.

Wynik spotkania pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska a Podlasiem Biała Podlaska otworzył się dość szybko. Już w 8. minucie meczu na prowadzenie wyszła drużyna gości po bramce Damiana Leśniaka.

Gola do szatni na 2-0 dla Białej Podlaskiej strzelił Jakub Syryjczyk.

Po zmianie stron zawodnicy Wólczanki wyszli bardziej zmoblilizowani do gry. Chodź gola na 3-0 w 48. mniucie zdobył Patryk Mitura, to Wólka wcale nie postanowiła się poddać, wręcz przeciwnie.

W 66. minucie meczu na 3-1 gola zdobył Adrian Kajpust. A 10 minut później na 3-2 calny strzał oddał Krzysztof Pietluch.

Do wyrównania niestety trochę zabrakło i punkty powędrowały do gości.

0-1 Damian Leśniak (8)
0-2 Jakub Syryjczyk (40)
0-3 Patryk Mitura (48)
1-3 Adrian Kajpust (66)
2-3 Krzysztof Pietluch (76)

Wyniki meczów 27. kolejki:

Bramka na 0:3 padła w doliczonym czasie 1. Połowy.

sokół 2019-05-01 16:09:02

Brawo inn

~anonim 2019-05-01 16:13:49

Ostatnia wygrana u siebie 20. Października 2018...

Nowy 2019-05-01 16:16:40

Trener nie zmienił bramkarza po trzech golach z trzecią drużyna od końca

~anonim 2019-05-01 16:54:57

kolejny mecz wolce grajacej z druzyna z lubelszczyzny przyjezdza ekipa sedziow w lubelskiego. kazdy widzial jak padl gol na 0:3, po roznym ktorego nie bylo. wiecej nie ma co komentowac

gienek 2019-05-01 17:01:33

anonim,nie ośmieszaj się,to że nie było rożnego to może i prawda ale trzeba było bronić a skrobać się po d*****e,Wólka gra teraz piłkę której nie da się oglądać,taka jest prawda.

Podlasie 2019-05-01 17:04:13

Podlasie sześć porażek pod rząd i w końcu wygrana .

Anonim 2019-05-01 19:03:49

To nie jest ta Wólka co była trener nie ma możliwości nic zrobić bo nie ma kim grać trzeba się zastanowić co dalej bo runda się kończy i może dużo chłopaków odejść taka gra nie przynosi żadnego zadowolenia dla chłopaków i kibiców.

Do Nowy 2019-05-01 19:22:54

Co w tych sytuacjach miał zrobić bramkarz Wólczanki ? Siryk jest jednym z lepszych na Wólce. Puścił 3 bramki a ile bramek strzelił Atak? Może zmienić atak bo bramek nie strzelają, najlepiej obwiniać Bramkarza który ma za zadanie bronić a nie napastnika bo z 5 metrów nie strzelił

RJA 2019-05-01 20:01:49

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że z drużyną coś jest nie tak gdy gra u siebie. Będąc w Daleszycach gra się kleiła, był pomysł, były okazje, było dobrze. A dzisiaj z Podlasiem zagrali tak podobnie jak z Sołą tydzień temu. Brakuje środka, które pomoże w obronie ale też zagra mądrze do przodu. Środek dzisiaj nie istniał dopóki nie wszedł doświadczony trzon czyli Pietluch, Gwóźdź i Kocur. Nie winiłabym Bramkarza bo gdyby nie on, mogliśmy przegrać wyżej. Kolejny problem to częste stanie w miejscu. Na wyjezdzie z*********anie i wyjścia na pozycje a u siebie stanie w miejscu i czekanie na piłkę. W sobotę mecz z Puławami i mimo, że jest on na wyjeździe to nie będzie juz tak łatwo z kompletem punktów.