https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-04-29 19:30:00

Klasa O Rzeszów: Sokół Sokołów Małopolski wygrał z Głogovią Głogów Małopolski [Podsumowanie 22. kolejki]

Sokół Sokołów Małopolski (czerwone stroje) ma sposób na czołówkę (fot. Tomasz Ciombor)
Sokół Sokołów Małopolski (czerwone stroje) ma sposób na czołówkę (fot. Tomasz Ciombor)
Piłkarze Tomasza Brychczego mają patent na ligową czołówkę i w sobotnie popołudnie wypunktowali Głogovię. Resovia II wywiozła punkcik z Niechobrza.
 
Walczący o utrzymanie Strumyk Malawa pewnie ograł KS Zaczernie. Miejscowi dość długo się męczyli z rywalami aż w 70. minucie Tomasz Lech strzelił na 1-0. 120 sekund później ten sam zawodnik podwyższył rezultat meczu. Po kolejnych dwóch minutach wynik ustalił Paweł Odrzywolski.
 
Wisłok Strzyżów nie może odpalić na wiosnę i w sobotnie popołudnie musiał uznać wyższość Sawy Sonina. Gości już w 3. minucie ucieszył Zbigniew Sobek, choć ich radość zbyt długo nie trwała. Do wyrównania w 10. minucie doprowadził Dominik Haligowski. Wisłok wyszedł w 36. minucie na prowadzenie po strzale Michała Durka i wynik ten utrzymał się do przerwy. Szybko po zmianie stron Haligowski przeszedł drogę z nieba do piekła, bowiem w 50. minucie umieścił piłkę w swojej bramce i na boisku był remis. Złe demony nie opuszczały miejscowych, bowiem w 90. minucie Grzegorz Słonina zapełnił trzy punkty Sawie.
 
Jedność Niechobrz podzieliła sie punktami z drugim garniturem Resovii. Miejscowi na prowadzenie wyszli rzutem na taśmę przed przerwą po bramce Sebastiana Kłeczka. Rzeszowianie wyrównali w 66. minucie po strzale Damiana Wilczaka.
 
Głogovia Głogów Małopolski poległa z Sokołem Sokołów Małopolski, a katem gospodarzy okazał się Michał Uram. Snajper Sokoła już po nieco ponad dwudziestu minutach miał na swoim koncie dublet. Wynik 0-2 utrzymał się do przerwy. Szybko po zmianie stron kontaktowego gola strzelił Łukasz Szczoczarz. Gospodarzy ze złudzeń obdarł Kamil Jagusiak podwyższając na 1-3 w 62. minucie.
 
 
0-1 Michał Uram (10)
0-2 Michał Uram (21)
1-2 Łukasz Szczoczarz (51)
1-3 Kamil Jagusiak (62)
 
Głogovia Głogów Małopolski: Lipka – Cynar, Frańczyk, Kłak, Szkolnik – Delekta (70. Delekta), Filip (46. Chamera), Codello (62. Rusin), Szczoczarz, Hajkowicz, Urbaniak
 
Sokół Sokołów Małopolski: Jaskóła – Brzychczy, Sidor, Pietroński, Wilk, Rodzeń, Pilecki, Bałamut, Jagusiak (86. Mika), Uram (85. Dziadura), Płonka

Wyniki meczów 22. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

PP 2019-04-29 21:13:34 0 0

Sokół !!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij