2019-04-06 17:58:19

Derby dla Siarki Tarnobrzeg! Kamil Radulj zapewnił zwycięstwo z Resovią!

Siarka Tarnobrzeg pokonała Resovię 2-1 w Derbach Podkarpacia! Bohaterem meczu został Kamil Radulj, zdobywca dwóch bramek dla "Siarkowców".

Do przerwy Resovia remisowała z Siarką Tarnobrzeg 1-1. Bramkę dla ekipy "Pasiaków" zdobył Bartłomiej Buczek w 22. minucie gry.

Stroną przeważającą w pierwszych 45 minutach gry byli gospodarze, ale piłkarze Szymona Grabowskiego przeprowadzili skuteczną kontrę, która zakończyła się faulem przed polem karnym. Do piłki poszedl napastnik Resovii i nie dał szans golkiperowi Siarki.

W doliczonym czasie pierwszej połowy Mateusz Geniec sfaulował jednego z zawodników Siarki w polu karnym. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kamil Radulj i zdobył bramkę.

Po zmianie stron obie ekipy próbowały obie ekipy, ale piłka nie mogła długo znaleźć drogi do bramki. Dopiero w doliczonym czasie gry piłka tak poodbijała się, że trafiła pod nogi Radulj. Napastnik gospodarzy umieścił piłke w siatce i zapewnił trzy punkty Siarce Tarnobrzeg.

0-1 Bartłomiej Buczek (22)
1-1 Kamil Radulj (45)
2-1 Kamil Radulj (90)

Siarka Tarnobrzeg:
Zoch – Radulj, Ropski, Janeczko, Maik, Płatek, Kubowicz, Wełnicki, Drobot, Wodecki, Głaz

Resovia:
Banek – Mikulec, Adamski, Frankiewicz, Domoń, Buczek, Makowski, Kantor, Geniec, Pyrdek, Zalepa

Wyniki meczów 27. kolejki:

Tabela 2 ligi:

Sovia wpier.... Stal wpier .... kolejka pechowa dla Rzeszowa :)))

zero 2019-04-06 18:16:50

teraz same lania z Radomiakiem 0:5 i ze Skrą 3:0 i spadek

Pipen 1905 2019-04-06 18:18:01

Graba co sie dzieje?

Postronny Obserwator 2019-04-06 18:40:24

Wszyscy grają tak , żeby na 100 lecie klubu Ruchu Chorzów klub ten zagrał Wielkie Derby Śląska z Górnikiem II Zabrze w trzeciej lidze.

Larry 2019-04-06 19:19:00

Resovię czeka ciężka walka o utrzymanie w 2 lidze...W ostatnich 8 kolejkach Resovia wygrała tylko 1 mecz...Bardzo słabo to wygląda...

~anonim 2019-04-06 20:16:26

Jedyny plus to chyba zmiana na bramce

FKS 2019-04-06 20:29:37

Euforia awansu się skończyła - przyszła brutalna ligowa rzeczywistość i jak widać ciężko się w niej odnaleźć. Tendencja spadkowa coraz większa, swojego stadionu nie ma - w zasadzie cały czas w gościach granie, oj o utrzymanie w tym Rzeszowie będziecie mieli ciężko. Jeszcze z 2,3 porażki i strefo spadkowa witaj.

Ministrant 2019-04-06 20:39:38

Sovia śmieszny klub którego nikt nie szanuje nawet politycy Boguchwała się zwalnia bo stał będzie grała na nowoczesnym stadionie więc możecie tam grać

~anonim 2019-04-06 23:05:13

O utrzymanie raczej jestem spokojny ale jak dalej piłkarzyki będą grać taką padake to nawet mój optymizm wyschnie... Wiem że ta drużyna umie grać w piłkę, to cały czas ta sama drużyna z pojedynczymi zmianami, która wygrała III ligę bez porazki, ta samą która z***********e grała końcem jesieni! Co się stało przez zimę że tak słabo weszliście w rundę? Brak wiary we własne umiejętności? Trener musi znaleźć powód w głowach bo przecież nie zapomnieli jak się kopie w balon

~anonim 2019-04-06 23:36:55

pech Resovii polega na tym że tak naprawdę nie ma ona trenera tylko spawacza który swym z*********ym blaskiem zaślepił wszystie oczy doooła. Zawodnicy grają sami bo umieją a pseudo trenereka w kryzysowym momencie nie widać. No bo niby jak - on taki mały i bez pomysłu teraz to widać, ale brodę ma nowoczesną może jest z nowoczesnej

~anonim 2019-04-07 10:39:16

Uwalili mecz siarce żeby nie jeździć dalej w następnym sezonie.

wiktor 2019-04-07 12:48:48

Resovia ma gorszy okres i wszyscy placzą a najbardziej niebiescy, 34 pkt 11 lokata, wystarczy 1 zwycieztwo i juz 8 plac, dół ligi jest bardzo spłaszczony i 6 pkt przewagi to nie jest mało, Resovia lepiej gra z druzynami z czuba, pech w Lecznej pomimo dobrej gry, wygrana w Toruniu, remis z Widzewem chociaz powinny byc 3 pkt(niewykorzystany karny) , takze po co te nerwy hehe.

~anonim 2019-04-07 13:14:42

Ja wierzę w zwycięstwo z Radomiakiem, oby trybuny były pełne to będzie jeszcze lepiej się grało Resovii!! Kiedyś musi przyjść przełamanie