2019-02-22 21:28:00

sparing: Tomasovia Tomaszów Lubelski - KS Wiązownica 2-1 (2-0)

(fot. Natalia Styś)
Podopieczni trenera Sokolenki poraz pierwszy ulegli rywalowi w sparingu. Spotkanie odbyło się z Dachnowie gdzie podejmowali IV ligową drużynę z gr. Lubelskiej – Tomasovię Tomaszów Lubelski.

W pierwszej połowie Wiązownica próbowała się utrzymywać przy piłce, niestety Tomasovia wyprowadzała szybkie kontry po czym już do przerwy prowadziła 2-0.

Druga połowa była dość wyrównana, chodź Wiązownica starała się odrobić straty to dopiero w 84. minucie Jakub Bałanda w sytuacji sam na sam zdobył gola na 2-1.

Pod koniec spotkania do wyrównania mógł doprowadzić Bartłomiej Raba, po dobrym dograniu Marka Soczka – ale niestety nie wykorzystał tego i spotkanie zakończyło się przegraną Wiązownicy.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - KS Wiązownica 2-1 (2-0)

1-0 Damian Rataj (14)
2-0 Damian Rataj (42)
2-1 Jakub Bałanda (84)

KS Wiązownica: Michałowicz - Gliniak (46 Telega), Halejcio (46 Sokolenko), Fedor (80 Pietruszka), Bartnik (70 Knap) - R.Gil (70 Gliniak), Lorenc, Nowak (70 Buć), Raba (46 Soczek), A.Gil (70 Raba) - Buć (46 Bałanda).