2019-01-14 14:18:02

Kacper Wełniak pierwszym wzmocnieniem Siarki Tarnobrzeg

Kacper Wełniak jest pierwszym zimowym wzmocnieniem Siarki Tarnobrzeg. (fot. legia.net)
Kacper Wełniak jest pierwszym zimowym wzmocnieniem Siarki Tarnobrzeg. (fot. legia.net)
Kacper Wełniak został zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg. 18-latek jest graczem Legii Warszawa, ale przez najbliższy rok będzie występował w barwach ekipy prowadzonej przez Włodzimierza Gąsiora.
 
Kacper Wełniak trafił do Siarki Tarnobrzeg na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższy rok.
 
- Bardzo ciekawy młody piłkarz, wiążemy z nim spore nadzieje i wierze, że w Tarnobrzegu rozwinie swój ogromny talent - powiedział prezes Siarki Dariusz Dziedzic cytowany przez oficjalną stronę tarnobrzeskiego klubu.
 
Wełniak to wychowanek Skry Paterek. W poprzedniej rundzie 19-latek wystąpił w trzynastu meczach w ekipie rezerw Legii, zdobył w nich dwie bramki. Ponadto jest regularnie powoływany do Reprezentacji Polski do lat 19.
 
Wiele wskazywało, że Wełniak w rundzie wiosennej sezonu 2018/19 będzie zawodnikiem Stali Stalowa Wola. Wystąpił w kilku sparingach przed przerwą zimową w barwach ekipy prowadzonej przez Wojciecha Fabianowskiego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ST 2019-01-14 14:20:30 0 0

Byle to nie byl drugi Mikita..

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem