2018-09-17 20:28:42

Damian Barszczak skończył radioterapię: "Powoli wracam do zdrowia"

Na zdjęciu Damian Barszczak, chwilę po tym jak zdobył gola dla Resovii w derbach ze Stalą Rzeszów (fot. archiwum)
Na zdjęciu Damian Barszczak, chwilę po tym jak zdobył gola dla Resovii w derbach ze Stalą Rzeszów (fot. archiwum)
Damian Barszczak, piłkarz Resovii, który zmaga się z chłoniakiem, opublikował oświadczenie. Piłkarz skończył radioterapię i wraca do zdrowia.
 
Przypominamy. 25-letni Damian Barszczak przebywał ostatnio na leczeniu w szpitalu Gliwicach. Niestety zdiagnozowano u niego chłopania. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Damian Barszczak potrzebuje pomocy. Zdiagnozowano u niego chłoniaka.
 
Na szczęścia sytuacja zdrowotna Damiana Barszczaka jest coraz lepsza.
 
- Moja radioterapia dobiegła końca i obecnie przebywam w domu, gdzie powoli wracam do zdrowia - napisał piłkarz w mediach społeczniościowych.
 
- Niestety w tym roku nie będę mógł wybiec na boisko, ale głęboko wierzę w to, że dzięki pomocy jaką od Was otrzymałem uda mi się pokonać chorobę i powrócić do gry. Jeszcze raz z całego serca dziękuję.
 
Piłkarz dziękował też wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie w trudnej sytuacji.
 

Ciężko jest mi podziękować każdemu z osobna, dlatego chciałbym tutaj wyrazić moją ogromną wdzięczność za pomoc oraz...

Opublikowany przez Damian Barszczak Poniedziałek, 17 września 2018

Czytaj także

Komentarze (7)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.