2018-09-11 09:40:23

Klasa O Krosno: Partyzant Targowiska wygrał kolejny mecz. Zwycięstwa Markiewicza Krosno i Kotwicy Korczyna

Partyzant Targowiska nie zwalnia tempa. To już szóste zwycięstwo. (fot. Partyzant Targowiska)
Partyzant Targowiska wygrał już szósty mecz z rzędu i z kompletem punktów przewodzi tabeli Klasy O Krosno. Markiewicza Krosno i Kotwica Korczyna utrzymują dystans, bo obie ekipy też wygrały swoje mecze. Kolejną porażkę zanotowali Czarni Jasło.

Partyzant Targowiska wygrał kolejny mecz w klasie O Krosno. Tym razem podopieczni Wojciecha Koguta pokonali Tempo Nienaszów 1-0. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła z rzutu karnego odgwizdanego po faulu na Konradzie Kubalu. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Robert Kozubal i nie dał szans Mateuszowi Jurczykowi.

Tym samym Partyzant Targowiska w tym sezonie jest bezbłędny, bowiem wygrał wszystkie sześć spotkań i z kompletem punktów przewodzi tabeli "krośnieńskiej okręgówki".

Tuż za Partyzantem jest Markiewicza Krosno. Drużyna Pawła Jędrzejczyka wygrała z Wisłokiem Sieniawa. Strzelcem zwycięskiego gola był Albert Dembiczak w 65. minucie meczu.

Natomiast Kotwica Korczyna rozgromiła na własnym stadionie Polonię Kopytowa 7-1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Sławomir Jurczak, dwa trafienia zaliczył Konrad Słowik. Po jednej bramce dorzucili Dawid Zych oraz Łukasz Zych. Dla gości honorowe trafienie zaliczył Wojciech Munia.

Kolejnej sensacyjnej porażki doznali Czarni Jasło. Ulegli oni na własnym stadionie Iskrze Przysietnica 1-2. Gospodarze prowadzili w tym spotkaniu od drugiej minuty po trafieniu Wojciecha Myśliwca. Taki wynik utrzymał się aż do 60. minuty. Jednak później Iskra wzięła sprawy w swoje ręce, a konkretnie Rafał Rzepka. Napastnik gości strzelił dwie bramki i trzy punkty pojechały do Przysietnicy.

1-0 Robert Kozubal (19-rzut karny)