2018-09-04 18:53:52

Kobieca Reprezentacja Polski zremisowała ze Szwajcarią w Mielcu

Podobne tematy Polska Szwajcaria
Polki zremisowały w meczu eliminacji ze Szwajcarią. (fot. mylomza.pl)
Tylko remis ugrała kobieca Reprezentacjai Polski na stadionie w Mielcu. Polki już przed meczem nie miały szans na awans tracąc do miejsca premiowanego awansem aż 8 punktów.

Stroną dominującą od początku były gospodynie tego spotkania, które w godny sposób chciały pokazać się przed mielecką publicznością. W 14. minucie Polska miała idealną okazdję do zdobycia bramki, lecz Ewelina Kamczyk chybiła.

W 20. minucie jedna z zawodniczek gości uderzała z dystansu, lecz było to uderzenie niecelne. Pod koniec pierwszej osłony Ewa Pajor wypatrzyła koleżankę z drużyny, wystawiając jej idealną futbolówkę, lecz i w tej sytuacji nie było bramki. Do przerwy 0-0.

Po zmianie stron gra toczyła się głównie w środku pola. Gospodynie starały się atakować, jednak defensywa Szwajcarii była tego dnia bardzo szczelna. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Polska - Szwajcaria 0-0

Polska: Szymańska - Sikora, Mesjasz, Dudek, Wiankowska - Grabowska, Balcerzak, Grzywińska, Kamczyk - Winczo, Pajor

Szwajcaria: Thalmann - Maritz, Buhler, Kiwic, Crnogorcevic - Dickenmann, Zennder, Aigbogun - Widmer, Bachmann, Reuteller