Koniec meczu
Haiti 0
Szkocja 1
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Brazylia 3
Haiti 0
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Panama 0
Chorwacja 1
gr. L - MŚ 2026
Koniec meczu
Kolumbia 1
DR Konga 0
gr. K - MŚ 2026
Koniec meczu
Bośnia i Hercegowina 3
Katar 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Szwajcaria 2
Kanada 1
gr. B - MŚ 2026
Koniec meczu
Maroko 4
Haiti 2
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Szkocja 0
Brazylia 3
gr. C - MŚ 2026
Koniec meczu
Czechy 0
Meksyk 3
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
RPA 1
Korea Południowa 0
gr. A - MŚ 2026
Koniec meczu
Innpro ROW Rybnik 56
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 34
Metalkas 2. Ekstraliga
Koniec meczu
Curaçao 0
Wybrzeże Kości Słoniowej 2
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Ekwador 2
Niemcy 1
gr. E - MŚ 2026
Koniec meczu
Japonia 1
Szwecja 1
gr. F - MŚ 2026
Koniec meczu
Tunezja 1
Holandia 3
gr. F - MŚ 2026
8'
Paragwaj 0
Australia 0
gr. D - MŚ 2026
8'
Turcja 0
USA 1
gr. D - MŚ 2026
Dziś, 18:00
Pres Grupa Deweloperska Toruń -
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa -
PGE Ekstraliga
Dziś, 20:30
Betard Sparta Wrocław -
Bayersystem GKM Grudziądz -
PGE Ekstraliga
Dziś, 21:00
Norwegia -
Francja -
gr. I - MŚ 2026
Dziś, 21:00
Senegal -
Irak -
gr. I - MŚ 2026
Jutro, 02:00
Republika Zielonego Przylądka -
Arabia Saudyjska -
gr. H - MŚ 2026
Jutro, 02:00
Urugwaj -
Hiszpania -
gr. H - MŚ 2026
Jutro, 05:00
Egipt -
Iran -
gr. G - MŚ 2026
Jutro, 05:00
Nowa Zelandia -
Belgia -
gr. G - MŚ 2026
Jutro, 19:30
Cellfast Wilki Krosno -
ZKS Stal Rzeszów -
Metalkas 2. Ekstraliga
Jutro, 23:00
Chorwacja -
Ghana -
gr. L - MŚ 2026
Jutro, 23:00
Panama -
Anglia -
gr. L - MŚ 2026
28.06, 01:30
DR Konga -
Uzbekistan -
gr. K - MŚ 2026
28.06, 01:30
Kolumbia -
Portugalia -
gr. K - MŚ 2026
28.06, 04:00
Algieria -
Austria -
gr. J - MŚ 2026
28.06, 04:00
Jordania -
Argentyna -
gr. J - MŚ 2026
28.06, 15:00
Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski -
Polonia Piła -
Metalkas 2. Ekstraliga
28.06, 17:00
Stelmet Falubaz Zielona Góra -
Orlen Oil Motor Lublin -
PGE Ekstraliga
28.06, 19:30
Gezet Stal Gorzów -
Fogo Unia Leszno -
PGE Ekstraliga

4 liga: Hit w Przemyślu bez udziału publiczności [Zapowiedź 6. kolejki]

Wisłoka Dębica zagra w Przemyślu z Polonią (fot. archiwum)
Wisłoka Dębica zagra w Przemyślu z Polonią (fot. archiwum)
Ciekawie zapowiadające się spotkanie w Przemyślu odbędzie się bez udziału publiczności. Lider rozgrywek, Rzemieślnik Pilzno wybiera się do Rzeszówa na mecz z Koroną.
 
Kolejka czwartej ligi rozpocznie się już dziś o godzinie 11, gdzie wybiegną na murawę ekipy Polonii Przemyśl i Wisłoki Dębica. W Przemyślu chcą sportowej powtórki z tamtego roku, kiedy wygrali 2-0 po bramkach Pawła Piątka. Zawodnicy Wisłoki chcą się szybko zrehabilitować po ostatniej porażce z Wisłokiem Wiśniowa.
 
Dwie godziny później rozpocznie się spotkanie w Sanoku, gdzie Ekoball Stal podejmie Sokoła Kolbuszowa Dolna. Ekoball Stal Sanok nie miał zbyt dużo czasu na świętowanie po derbach. Beniaminek z Kolbuszowej Dolnej po meczu z Igloopolem jedzie do Sanoka w dobrych humorach. Cele obydwu ekip na ten sezon różnią się, Ekoball Stal walczy o promocje do wyższej ligi, zaś Sokół celuje w spokojne utrzymanie. 
 
Reszta spotkań tego dnia zacznie się o 17. Przed Koroną Rzeszów ciężkie starcie, bowiem na Załęże zawita lider rozgrywek. Rzemieślnik Pilzno w środę minimalnie pokonał Izolatora Boguchwała. Korona zaś wróciła na tarczy z Wiązownicy i ma małe problemy by odpalić. 
 
Orzeł Przeworsk szykuje się na derby z JKS-em Jarosław. Obie drużyny w minionym sezonie dzieliły dwie ligi. Obydwie drużyny swoje mecze w środę wygrały, lecz bardziej okazały był tryumf Orła. Derby jednak rządzą się swoimi prawami i w Przeworsku możemy spodziewać się ciekawego widowiska.
 
W Gorzycach nadal szukają pierwszych trzech punktów. Nie udała się Stali Gorzyce wyprawa do Przworska, gdzie przegrali aż 3-0. Nie tak wyobrażali sobie powrót do IV ligi, lecz teraz zmierzą się KS Wiązownica. W ostatnim meczu między tymi ekipami górą była Stal po bramce Grzegorza Szymanka. Ekipa Valerija Sokolenko w przeszłość patrzeć nie zamierza i zmierza po kolejne 3 punkty.
 
Igloopol Dębica podrażniony środową porażką zagra z Piastem Tuczempy, który w środę odpoczywał. Bowiem mecz z Sokołem Nisko został przełożony na najbliższą środę.
 
Niedzielne starcia rozpocznie mecz w Wiśniowej, gdzie Wisłok podejmie Karpaty Krosno. Po derbowej porażce, młody zespół Karpat jedzie zmotywowany na mecz z Wisłokiem Wiśniowa, który w ostatnim czasie radzi sobie nieźle. Ostatnie zwycięstwo ekipy z Wiśniowej uplasowało ich na trzeciej pozycji w ligowej tabeli.
 
Kolejkę zakończą mecze Błękitnych Ropczyce z Izolatorem Boguchwała oraz Sokoła Nisko z Pełomem Besko. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego znowu szukają pierwszych punktów, jednak o nie może być ciężko z podrażnionym Izolatorem. Sokół zaś musi szukać punktów, bowiem sytuacja robi się nieciekawa. Pocieszeniem dla niżańskiej ekipy może być fakt że Przełom na wyjazdach póki co punktuje słabo. 
 

Rozkład gier 6. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Czytaj także
Komentarze
Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.