https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2018-08-30 12:56:27

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec zdemolowały Kamieniarza Golemki [Podsumowanie 5. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Rezerwy Stali Mielec zdemolowały Kamieniarza Golemi (fot. archiwum)
Rezerwy Stali Mielec zdemolowały Kamieniarza Golemi (fot. archiwum)
W klasie O Dębica nie miały litości rezerwy Stali Mielec dla Kamieniarza Golemki. Mielczanie wbili im aż 10 bramek, nie tracąc żadnej.
 
Pierwsze spotkania tej kolejki zostały rozegrane o godzinie 17. Wtedy to na murawę wybiegli zawodnicy w Ociece, Mielcu, Zagorzycach, Olchowej i Majdanie Królewskim. Najciekawiej było w Mielcu gdzie kibice zobaczyli aż 10 bramek. Wszystkie dla gospodarzy. Strzelanie już w 2. minucie rozpoczął Kacper Sadłocha, a niespełna 20 minut później dwie bramki w przeciągu dwóch minut zdobył Arkadiusz Górka. W tej części spotkania oglądaliśmy jeszcze jedno trafienie, które zaliczył Waldemar Gancarczyk.
 
Po zmianie stron Stal nie zatrzymywała się i piątą bramkę zdobył Leandro. Kolejne pięc bramek padło w niespełna 9 minut. W tym czasie po dublecie zdobyli Piotr Goliasz i Waldemar Gancarczyk a wynik ustalił Arkadiusz Górka. Rezerwy Stali Mielec dzięki tej wygranej pozostały na pierwszym miejscu w tabeli.
 
W Olchowej na nudę również nie mogli narzekać, bowiem padło tam 6 bramek. Wynik meczu już w 15. minucie otworzył Michał Baran. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a po zmianie stron kibice zobaczyli jeszcze 5 bramek. Dwie minuty po wznowienie Mateusz Różak podwyższył prowadzenie gospodarzy. Na 3-0 niedługo potem podwyższył Jakub Szewczyk.
 
Potem inicjatywę przejął Monis Bielowy który zdobył w ciągu 20 minut dwie bramki i zrobiło się niebezpiecznie. Goście dążyli do wyrównania, jednak w ostatniej akcji Olchovia dobiła przeciwnika zdobywając bramkę w ostatniej akcji meczu.
 
Skutecznością popisali się także zawodnicy Victorii Czarmin i Lechii Sędziszów Małopolski, którzy zaaplikowali swoim rywalom po cztery bramki. Dla Lechii Sędziszów było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wynik meczu otworzyło samobójcze trafienie Mirosława Czerwca w 38. minucie. Po zmianie stron strzelali już zawodnicy Lechii. Bramki zdobyli Sebastian Malisiewicz, Jakub Makuch oraz Oskar Ćwiczak.
 
Trzy punkty zgarnął także Sokis Chorzelów który wraz z rezerwami Stali Mielec nie zaznał w tym sezonie porażki.
 
1-0 Kacper Sadłocha (2)
2-0 Arkadiusz Góka (22)
3-0 Arkadiusz Górka (24)
4-0 Waldemar Gancarczyk (36)
5-0 Leandro
6-0 Piotr Goliasz
7-0 Waldemar Gancarczyk
8-0 Piotr Goliasz
9-0 Waldemar Gancarzyk 
10-0 Arkadiusz Górka
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij