2018-08-29 19:30:19

Sokół Sieniawa wygrał z Czarnymi Połaniec

Sokół Sieniawa pokonał Czarnych Połaniec. (fot. Wisła Puławy)
Sokół Sieniawa pewnie wygrał z Czarnymi Połaniec 2-0 w meczu 5. kolejki 3 ligi gr. IV. Podopieczni Szymona Szydełko bramki strzelali po przerwie.

W meczu pomiędzy Sokołem Sieniawa a Czarnymi Połaniec pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Do przerwy obie ekipy stwarzały sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do żadnej bramki.

Dwie minuty po zmianie stron Sebastian Brocki dał prowadzenie ekipie Szymona Szydełko. Od tej pory gospodarze kontrolowali przebieg meczu. Sokół jeszcze podwyższył prowadzenie sześć minut przed końcem meczu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Tym samym Sokół Sieniawa wygrał trzeci z rzędu mecz na własnym stadionie i przesunął się na 8. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV.

1-0 Sebastian Brocki (47)