2018-08-04 21:08:52

Siarka Tarnobrzeg pokonała Olimpię Grudziądz po pięknej bramce Kamila Radulja

Siarka Tarnobrzeg pokonała Olimpię Grudziądz 1-0 po kapitalnej bramce Kamila Radulja. Podopieczni Włodzimierza Gąsiora mają 6 punktów po trzech kolejkach.

Siarka Tarnobrzeg do przerwy remisowała z Olimpię Grudziądz 0-0, choć nie brakowało okazji z obu stron. Spotkanie mogło się podobać.

W drugiej odsłonie mecz także stał na wysokim poziomie, a decydująca bramka padła w 68. minucie.

Podobnie jak w spotkaniu z Ruchem Chorzów kapitalnym uderzeniem popisał się Kamil Radulj. Napastnik Siarki zdecydował się na strzał z 30 metrów, a piłka wpadła w samo okienko bramki Wojciecha Muzyki.

1-0 Kamil Radulj (68)