Mateusz Jurczak (drugi z prawej) wraca do JKS-u Jarosław. (fot.Radek Kuśmierz/archiwum)
Mateusz Jurczak oraz Tomasz Przewoźnik przenoszą się z Wólczanki Wólka Pełkińska do czwartoligowego JKS-u Jarosław.
Mateusz Jurczak to wychowanek JKS-u Jarosław, ale przez 2,5 roku grał w Wólczance Wólka Pełkińska. W ubiegłym sezonie wystapił w 27 meczach 3 ligi gr.IV i zdobył pięć bramek. W międzyczasie przez pół roku grał w KS Wiązownicy oraz Resovii.
W przeszłości Jurczak pod wodzą Pawła Załogi świętował z JKS-em Jarosław awans z czwartej do trzeciej ligi. 28-latek to ofensywny pomocnik.
Drugi z pozyskanych zawodników to przez zespół z Jarosławia jest Tomasz Przewoźnik. 21-letni obrońca jest wychowankiem Czarnych Jasło. Zawodnik ten był w zeszłym sezonie wypożyczony z Siarki Tarnobrzeg do Wólczanki Wólka Pełkińska.
Po zakończeniu wypożyczenia nie zdobył uznania w oczach Włodzimierza Gąsiora i musiał szukać sobie nowego klubu. Jego wybór padł na JKS Jarosław.
Czytaj także
2018-07-25 08:17
Sześć goli w sparingu LKS-u Skołoszów z JKS-em Jarosław
2018-07-28 11:50
Krystian Majka oraz Marcel Stec będą grać w Wólczance
Komentarze (21)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.