2018-06-03 21:06:51

Stal Mielec przegrała z Podbeskidziem Bielsko Biała 0-4

Ostatni w tym sezonie mecz Stali Mielec zakończył się pogromem. Podkarpacki zespół przegrał u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała aż 0-4.

Podopieczni Zbigniewa Smółki zakończyli pierwszoligowe zmagania w kiepskim stylu przegrywając z Podbeskidziem aż czterema bramkami.

Prowadzenie gościom dał już w 6. minucie pojedynku Paweł Moskwik. Zaledwie kilka minut później na 2-0 dla Podbeskidzia Bielsko-Biała podwyższył z rzutu karnego Paweł Tomczyk.

Jeszcze przed przerwą Stal Mielec straciła trzeciego gola. Jego autorem ponownie był Paweł Moskwik, a wynik spotkania na 4-0 dla gości ustalił w drugiej połowie Paweł Tomczyk.

Pomimo wysokiej porażki w ostatniej kolejce Stal Mielec rozegrafał dobry sezon na zapleczu Ekstraklasy zajmując ostatecznie 8. miejsce w tabeli.

0-1 Paweł Moskwik (6)
0-2 Paweł Tomczyk (13-karny)
0-3 Paweł Moskwik (38)
0-2 Paweł Tomczyk (59)

Stal Mielec: Rafał Strączek - Dominik Sadzawicki (61. Leandro), Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger, Michał Janota, Waldemar Gancarczyk (61. Kacper Sadłocha), Tomasz Swędrowski, Bartosz Nowak (61. Łukasz Wroński), Maksymilian Banaszewski, Jakub Arak.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Wojciech Fabisiak - Filip Modelski, Mavroudís Bougaidis, Mariusz Malec, Paweł Moskwik, Damian Chmiel (81. Miłosz Kozak), Kamil Wiktorski, Łukasz Hanzel, Kacper Kostorz (90. Kacper Gach), Łukasz Sierpina, Paweł Tomczyk (78. 19. Lubos Kolar).

Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Żółte kartki: Leandro - Moskwik.