2018-05-16 19:05:26

JKS Jarosław przegrał z Avią Świdnik i pozostaje na dnie tabeli

fot. JKS Jarosław
fot. JKS Jarosław
JKS Jarosław przegrał w zaległym meczu wyjazdowym z Avią Świdnik 0-3 i podopieczni Szymona Szydełko pozostają na dnie 3 ligi gr. IV.
 
Avia Świdnik pokonała JKS Jarosław w zaległym meczu 3 ligi gr.IV. Podopieczni Dominia Bednarczyka objęli prowadzenie w 33. minucie spotkania. Premierową bramkę w tym meczu zdobył Patryk Czułowski. 24-letni pomocnik pojawił się na boisku zaledwie pięć minut wcześniej, kiedy zastąpił kontuzjowanego Kacpra Drelicha.
 
Gospodarze podwyższyli prowadzenie jeszcze przed przerwą za sprawą gola Dominika Malugi i wynikiem 2-0 zakonczyła się pierwsza połowa.
 
Czternaście minut po zmianie stron Wojciech Białek zdobył kolejną bramkę i ustalił wynik meczu na 3-0 dla Avii Świdnik. Tym samym JKS Jarosław pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast Aviajest na 9. pozycji.
 
1-0 Patryk Czułowski (33)
2-0 Dominik Maluga (39)
3-0 Wojciech Białek (59)
 

Avia Świdnik:
Piotrowski, Jarzynka, Drelich (27. Czułowski), Kołodziej, Barański, Szymala, Głaz  Mroczek, Maluga, Białek, Prędota

JKS Jarosław:
Adamczyk, Broda, Surmiak, Zawiślak, Viscovich, Raba, Szymczak, Konefał, Sobolewski, Ochał, Pelc

Komentarze (13)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.