2018-05-01 21:08:21

Stal Stalowa Wola wygrała z ŁKS-em. Świetna końcówka "Stalówki" w Łodzi

Piłkarze Stali Stalowa Woli wygrali 2-1 z ŁKS-em Łódź w rozegranym 1 maja w Łodzi meczu 2 ligi.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Już w 6. minucie meczu gola dla ŁKS-u Łódź zdobył Kamil Juraszek i wynik ten utrzymywał się prawie do końca spotkania.

Wyrównujący gol dla Stali Stalowa Wola padł w 77. minucie po trafieniu Stepana Hirskyja. Na trzy minuty przed końcem zwycięską bramkę dla "Stalówki" zdobył Sebastian Łętocha.

ŁKS Łódź kończył to spotkanie w dziesiątkę. W ostatniej minucie meczu czerwoną kartką (druga żółta) ukarany został Bartosz Widejko.

1-0 Kamil Juraszek (6)
1-1 Stepan Hirskyj (77)
1-2 Sebastian Łętocha (87)

ŁKS Łódź: Michał Kołba - Paweł Pyciak, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Bartosz Widejko - Maciej Wolski, Przemysław Kocot (73. Tomasz Margol), Wojciech Łuczak, Patryk Bryła (79. Łukasz Zagdański), Piotr Pyrdoł (60. Damian Guzik) - Jewhen Radionow.

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz (84. Andrzej Trubeha), Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka - Tomasz Żyliński (74. Adrian Gębalski), Stepan Hirskyj, Przemysław Stelmach (62. Mateusz Bukowiec), Michał Trąbka, Michał Mistrzyk - Adrian Dziubiński (46. Sebastian Łętocha).

Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
Żółte kartki: Widejko, Rozwandowicz - Żyliński, Jarosz, Łętocha, Hirskyj.
Czerwona kartka: Bartosz Widejko (90, druga żółta).
Widzów: 4214.