2018-04-20 18:10:52

CLJ: Resovia - Cracovia 3-4

W Centralnej Lidze Juniorów Resovia uległa na własnym boisku z Cracovią. Gospodarze prowadzili 2-1, ale nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca. Gola decydujacego o tryumfie gości strzelił Radosław Kanach w 90. minucie meczu.

Spotkania rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem, ponieważ autokar ekipy Cracovii nie chciał odpalić. Goście mimo, że spóźnieni to w 14. minucie wyszli na prowadzenie po golu Michała Wiśniewskiego.

Jednak Resovia się nie poddawała i zaledwie dwie minuty później było 1-1 po bramce Jakuba Kądziołki. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny i gospodarze prowadzili 2-1.

Po stron długo nie padały bramki. Dopiero w 70. minucie wprowadzony na boisko Patryk Ochman zdecydował się na uderzenie z 16 metrów i doprowadził do remisu. Dwanaście minut później Daniel Krzempek dał prowadzenie Cracovii.

Goście z prowadzenia cieszyli się jednak tylko przez dwie minuty. W 84. minucie spotkania Daniel Ostrzywilk doprowadził do stanu 3-3. Decydujący głos jednak w tym meczu należał do gości. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Radosław Kanach strzelił gola i dał zwycięstwo przyjezdnym. Warto dodać, że Kanach to wychowanek Stali Rzeszów.

CLJ: Resovia - Cracovia 3-4 (2-1)

0-1 Michał Wiśniewski (14)
1-1 Jakub Kądziołek (16)
2-1 Jakub Kądziołek (35-rzut karny)
2-2 Patryk Ochamn (70)
2-3 Daniel Krzempek (82)
3-3 Daniel Ostrzywilk (84)
3-4 Radosław Kanach (90+1)