https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2018-01-24 17:18:12

Fala hejtu i setki obraźliwych komentarzy. I bardzo się zdziwicie, kto jest ich autorem...

fot. mapio.net
fot. mapio.net
Zarząd JKS-u Jarosław wydał oświadczenie w sprawie Ołeksandra Tarasenko dlatego korzystając z okazji chcielibyśmy się do niego odnieść. Ale o tym krótko, bo mamy lepsze rzeczy. Naprawdę mocno się zdziwicie jak dowiecie się, kto jest autorem setek obraźliwych komentarzy pod artykułami na naszej stronie.
 
Przypomnijmy, że całe zamieszanie zaczęło się od Ołeksandra Tarasenko, który twierdzi, że JKS Jarosław winny jest mu sporo pieniędzy, ponadto przy okazji wyszło, że - przynajmniej wszystko na to wskazuje - grał bez ważnych badań.
 
Posądzono nas o tendencyjność i jednostronność, mimo tego, że daliśmy szansę działaczom JKS-u na przedstawienie ich stanowiska. Mało tego - nawet wypowiadali się przez telefon, po czym stwierdzili, że nie chcą żeby ich cytować i publikować ich wypowiedzi pod nazwiskiem. Do tej prośby się oczywiście przychyliliśmy.

"Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 będzie bronił dobrego imienia klubu(...)" - toż to jest największe kłamstwo, jakie słyszał świat. Wiecie dlaczego? Naprawdę się uśmiejecie.

Otóż niektórzy członkowie zarządu, jak i pracownicy klubu od dobrych kilku lat wypisują przedziwne komentarze na łamach portalu podkarpacielive.pl. Anonimowość bywa złudna, bo bez większego wysiłku jesteśmy w stanie dotrzeć do danych każdej osoby, która się u nas wpisuje (co miejmy nadzieję, będzie przestrogą także dla innych komentujących).
 
Konstruktywna krytyka? Nie ma problemu. Ale hejtowi jesteśmy przeciwni. Gdy ktoś do nas napisze z prośbą o usunięcie obraźliwych komentarzy - zawsze to robimy. Jest ich niestety tak dużo, że możemy nie wyłapać każdego - często ciężko robić to na bieżąco. Ale ilość i "jakość" komentarzy, jaka pojawiła się pod ostatnim tekstem dotyczącym JKS-u Jarosław jest porażająca. Głęboko bijemy się z myślami czy nie pozostawić na stronie możliwości komentowania tylko za pośrednicywem Facebooka.

Otóż zaczęliśmy się bliżej przyglądać komentarzom i analizować ich treści. Co ciekawe zrobiliśmy to na prośbę... jednego z działaczy JKS-u Jarosław. Działacz ów, zresztą słusznie, poprosił o usunięcie szkalującego go wpisu (poniżej treść maila). Uczyniliśmy to oczywiście niezwłocznie. Przy okazji jednak zwróciliśmy uwagę na jeden mocno istotny fakt.
 
 
Okazuje się, że numer IP z którego wysłany został mail... pokrywa się z numerem IP wielu innych obraźliwych komentarzy na naszej stronie. Mało tego - nie była to pierwsza wiadomość od rzeczonego działacza JKS-u Jarosław, który został wysłany z tego adresu e-mail.
 
Pisał do nas też 8 miesięcy temu, gdy - w ramach współpracy - wysyłał nam logotypy do reklamy przed meczem JKS-u Jarosław. Logotypy sponsorów, firm - PSS Społem, Zakładów Mięsnych Sokołów S.A. Oddział w Jarosławiu, Urzędu Miasta Jarosław, a także reklamę testów piłkarskich, które organizował JKS. Autor maila wysłał go do nas na polecenie prezesa klubu, więc nie mamy wątpliwości, że mail i adres IP oficjalnie można powiązać z tą osobą.
 

 
W pierwszej chwili pomyśleliśmy, że może numer IP powiązany z wspominanymi mailami i obraźliwymi komentarzami przypisany jest do całej sieci, do wielu komputerów. Więc postanowiliśmy to sprawdzić dzwoniąc do jarosławskiej firmy OXY-NET, dostawcy internetu, który obsługuje ten numer IP.
 
I co się okazało? Sieć ta ma przypisany adres IP do każdego z klientów. Indywidualnie. Nie ma możliwości pomyłki.
 
Co to oznacza? Że obraźliwe komentarze (ich skalę i poziom możecie ocenić sami na screenach poniżej) zostały napisanego z tego samego komputera z którego przychodziły do nas oficjalne maile od jednego z działaczy.
 
Ten indywidualny numer IP (który musieliśmy zasłonić ze względu na ochronę danych osobowych) wpisaliśmy w naszą magiczną wyszukiwarkę, który automatycznie pokazał wszystkie komentarze dodane z tego komputera.
 
I co zobaczyliśmy? Naszym oczom ukazał się las... las hejtów, przekleństw, wyzwisk, groźb - wszystkiego co najgorsze. Poziom tych wypowiedzi jest żenująco niski i aż trudno uwierzyć, że pisał je dorosły człowiek, który ma rodzinę - żonę, dzieci. Możliwe, że nawet skończył jakąś szkołę.
 
Sami zresztą oceńcie. Wszystkie te komentarze wyszły z jednego komputera - tego samego z którego dostawaliśmy oficjalne maile od JKS-u Jarosław podpisane imieniem i nazwiskiem przez konkretnego człowieka pełniącego oficjalną funkcję w Jarosławskim Klubie Sportowym.
 
 
 
 
 
 
Zaczęliśmy grzebać jeszcze głębiej i wpisywać kolejne adresy IP do naszej tajemnej wyszukiwarki trolli i hejterów. Pomyśleliśmy, że warto porównać je z numerami IP e-maili, które otrzymaliśmy od innych działaczy JKS-u Jarosław na przestrzeni ostatnich kilku lat.
 
Przeszukując skrzynkę mailową trafiliśmy na e-maile od innego - wysoko postawionego - działacza JKS-u Jarosław. Były to e-maile z prośbą o usunięcie negatywnych komentarzy. Dwa razy w przeciągu kilku miesięcy, z tego samego numeru IP, pisał do nas jeden z działaczy. Miało to miejsce w 2013 roku, czyli niemal 5 lat temu, ale od tego czasu cały czas aktywnie działa w szeregach klubu.
 
Sami zresztą zobaczcie i oceńcie. Te wpisy także zostały dodane z numeru IP z którego dostawaliśmy oficjalne maile od JKS-u Jarosław. Tym razem od innej osoby.
Tak wyglądają wpisy działaczy JKS-u Jarosław. No chyba, że podczas ich nieobecności przed komputerem kilkadziesiąt razy "ktoś znajomy" lub "ktoś z domowników" takich wpisów dokonał. A może wyszły one z klubowych komputerów?
 
Wpisy te bez wątpienia obrażają i szkalują wiele osób i środowisk. Z pewnością świadczą też o poziomie osoby, która je dodawała...
 
P. S.
 
Napisaliśmy w tej sprawie do HejtStop i momentalnie otrzymaliśmy odpowiedź. Możemy bez większego problemu upublicznić dane osób, do których należą w/w komentarze. Nie zrobimy tego jednak ze względu na dobro ich rodzin.
 
Panów, o których mowa, prosimy o zaprzestanie szkalowania i obrażania innych użytkowników, działaczy, piłkarzy, trenerów, sędziów... i najchętniej do całkowitego wycofania się z życia publicznego i funkcji w tak zasłużonym klubie jak JKS Jarosław. Przynosicie wstyd temu klubowi! 
 
Jeżeli fala hejtu się nie zakończy - poszukamy kolejnych adresów, nazwisk, danych i bez skrupułów opublikujemy je wszystkie.
 
 
Redakcja PodkarpacieLIVE

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 108

Rozwiąż działanie =

Kibic jksu 2018-01-24 17:38:10 175 34

Zastanawiam się czemu jest ta nagonka na jks?

kibic 2018-01-24 17:31:58 72 158

Świetna robota podkarpacielive !!!

Radi 2018-01-24 17:33:13 47 144

Brawo podkarpacielive tępić to dziadostwo

Kibic jksu 2018-01-24 17:38:10 175 34

Zastanawiam się czemu jest ta nagonka na jks?

~anonim 2018-01-24 17:39:17 133 5

Proponuję posłuchać Papieża Franciszka który dzisiaj właśnie poruszył temat hejtów.
Niech słowa Papieża poruszą serca wszystkich ale nie tylko działaczy , bo tu kaźdy potrafi bluzgać nie tylko działacze.
Proponuję komentowanie tylko przez facebook i to z kont prawdziwych.
Redaktorzy niech się podpisują pod artykułami.
To może i zmniejszy ilość komentarzy ale będzie lepsza ich treść.
Wiem że są i tacy którzy specjalnie podpuszczają
jednych na drugich dla rozrywki ( niby tak dla jaj )
potem czytając się śmieją :)
Nerwy nerwami każdy je ma i każdy bluzga ale niech to pisze przez facebook.

StopHejt 2018-01-24 17:39:23 96 3

Zróbcie komentarze tylko przez fb i po sprawie Pozdrawiam :)

Pieknie 2018-01-24 17:45:52 21 116

Brawo Podkarpacie live ! Miod na moje oczy ... Najbardziej mnie dziwi ze są jeszcze zawodnicy zainteresowani grą w klubie gdzie się dzieje taki syf.
J J J K K !

Taki tam 2018-01-24 17:56:19 15 82

No cóż. Na co dzień zapewne udają wielce kulturalnych i ważnych Panów Działaczy w garniturach, a tak naprawdę słoma z gumofilców wystaje mówiąc delikatnie. Do gnoju się nadają, a nie do pracy w klubie.

Bla bla 2018-01-24 18:12:59 30 22

Hahahaha. HIT !

Bla bla 2018-01-24 18:12:59 30 22

Hahahaha. HIT !

??? 2018-01-24 18:15:57 146 19

od ustalania danych to jest policja,a nie jakiś niesumienny portal któremu brak obiektywizmu!!!!!,d******a się zapaliła,bo policja zaczęła węszyć,czemu nie napiszecie raz prawdy...to po pierwsze,a po drugie...to nie jest pisane z tego samego komputera!!!! jak można tak kłamać!!!!!,nie pasuje wam to,że policja się tym zainteresowała i anonimowość wkrótce się u was może skończyć,będzie koniec waszej niewątpliwie pożywki!!!!,jeszcze chwila i wszystko się wyjaśni,prawdę ludziom pisać!!!!!!nie kasować tego posta!!!!

Bla bla 2018-01-24 18:17:02 28 22

Pewnie nie jeden teraz dostaje piany i paluszki się palą żeby coś skomentować, ale koniec dobrego... Pozwolę sobie zacytować- boli ??? Będzie jeszcze bardziej boleć :D

... 2018-01-24 18:25:35 133 14

Do z***********e "obiektywnego" "zespołu" podkarpacielive.pl. Dlaczego nie ma w tym waszym artykule skrinów z drugiej strony ? dlaczego nie pokazałeś jeden z drugim redaktorzyno, jak od kilku miesiecy (to już niedługo przedstawi policja) byli obrażani panowie Rogala, Kud, Głowa, Łukaszczuk ? chociażby z dzisiejszego waszego newsa ? jestescie tak obiektywni ? . Czekam na skriny obraźliwych komentarzy z ostatnich miesięcy odnosnie zarządu bo takie były nawet dziś cytuję K.K podpisanego "Klawy działacz" : zniszczymy was bez mówienia tego w twarz kudy głowy i inne łukaszczuki"

Kibic 2018-01-24 18:32:43 90 1

Nie wiem kto na to pozwala w JKSie ale albo jest nieświadomy tego albo chce specjalnie u******* klub. Gdybym miał takiego kreta w swojej ekipie to już bym go dawno pogonił. Do działaczy innych klubów, uważajcie na to co wypisujecie w internecie, zawodnicy są coraz bardziej świadomi i nawet taka informacja że w klubie jest idiota co takie komentarze daje tylko odstrasza potencjalne wzmocnienie.

Do zarządu 2018-01-24 18:33:45 15 86

Ale wstyd. Pora na dymisje

~anonim 2018-01-24 18:36:45 16 11

Ty też chcesz odwiedzin na komendzie? :)

~anonim 2018-01-24 18:43:10 66 2

No a tak jednym słowem to PIASKOWNICA
Dotyczy to obu stron !!!!

dramat 2018-01-24 18:45:33 12 88

No i wyszło szydlo z worka. Mnie jako dlugoletniemu kibicowi JKS wstyd jest za tych ludzi, to że pisali oni komentarze to było wiadomo ale ich treści przekracza już wszelkie granice. Brawo podkarpacielive że chociaż wy się za nich wzieliscie jak ludzie z Jarosławia nie potrafią tego zrobić.

Kibic 2018-01-24 19:07:12 26 16

Mój komentarz nie jest obraźliwy, wyraziłem opinię. Uważam że osobie blisko związanej z klubem nie przystoi pisać komentarzy obelżywych i wulgarnych. Rozumiem emocje, ale gdybym ja piastował jakieś ważne stanowisko w klubie zluzowałbym z komentarzami szczególnie dla dobra klub. Z pozdrowieniem.

cytadela 2018-01-24 19:37:07 10 82

Tak więc cytując klasyka.. "jesteście ud*****eni" hahahaha

~anonim 2018-01-24 19:40:57 4 55

Teraz czekamy na kolejne oświadczenie ze strony klawych tym razem w tej sprawie. Może za tydzień będzie :)

Taki tam 2018-01-24 20:12:40 3 46

"Taki tam 2018-01-24 17:56:19 +7 -25

No cóż. Na co dzień zapewne udają wielce kulturalnych i ważnych Panów Działaczy w garniturach, a tak naprawdę słoma z gumofilców wystaje mówiąc delikatnie. Do gnoju się nadają, a nie do pracy w klubie."
Sądząc po "paluszkach w górę i w dół" to zabolało tych pseudo działaczy. Niestety tacy "działacze" znajdują się jeszcze w wielu klubach. To nie tylko w JKS-ie. Poziom "kultury" na poziomie kretowiska. Te "wypowiedzi" na forum doskonale to potwierdzają. Trzeba wyplenić te chwasty. Powinniście opublikować ich nazwiska bez skrupułów.

dzialacz 2018-01-24 20:20:13 10 80

pozwolę sobie coś wyjaśnić. Jakie komentarze drugiej strony? będąc w zarządzie np JKS jest się osobą publiczną i z krytyką trzeba się liczyć.... można po prostu jej nie czytać. Nie wypada osobom publicznym pisać takim językiem... i po trzecie to tak piszecie że hwdp itp... a pierwsi donosicie na policję.... Ktoś się chyba tam pogubił w tym JKS !

Andrzej Duda 2018-01-24 20:28:06 9 86

Tu nie chodzi żeby kogokolwiek obrażać czy szkalować tylko o to żeby niektórymi osobami związanymi z Jks-em wstrząsnąć i naprowadzic do podania się do dymisji bo cały ten gnój w jakim znajduje się klub spoczywa na ich barkach.To jest tylko i wyłącznie ich wina za lata krętactw,oszukiwania i mataczenia.Im prędzej odejdą ci udzie z klubu tym lepiej.W takim mieście jak nasze jest tyle zakładów pracy a każdy jest zdziwiony że klub nie ma porządnego sponsora owszem miałby gdyby nie ci ludzie którzy zasiadają w zarządzie.,i tak jak powiedział były zawodnik Jks-u wielu chłopaków wrócilo by do klubu ale nie z tymi ludźmi ktorzy zarządzaja klubem trochę to smutne ale prawdziwe żeby tylu wspaniałych piłkarzy z naszego klubu grało po jakiś zapiździałych wioskach zamiast na Bandurskiiego.
P s.a teraz możecie po mnie pojechać za prawdę jaką napisałem

333 2018-01-24 20:54:32 10 72

To co szkodzi naprawdę klubom sportowym to nie komentarze kibiców którzy są wolni i mają swoje zdanie na temat działalności klubów, tak naprawdę szkodzą psełdo działacze którzy bywają nie uczciwi którzy zwlekają miesiącami z wypłatą należnych pensji piłkarzom, bywają przypadki że tylko sąd może pomóc.
Nie jestem kibicem JKS Jarosław nie wiem jaka jest tam sytuacja organizacyjna, ale klubowi życzę jak najlepiej, to klub ponad 100 letni i o taki klub trzeba szczególnie dbać.
Podobna sytuacja kilka lat temu miała miejsce w Dębicy, gdzie nieuczciwość działaczy doprowadziła do szału kibiców i postanowili zrobić porządek z nieuczciwymi działaczami

~anonim 2018-01-24 21:02:52 28 0

" PSEŁDO " HAHAHAHAHA :))) PSEUDO się dzieciaku pisze :)))))

~anonim 2018-01-24 21:05:12 12 78

Brawo podkarpacielive tak trzymac

Pan łapka 2018-01-24 21:26:07 14 66

Trzeba przyznać że ta akcja podkarpacielive chyba co niektórych zaskoczyła patrząc na to ile jest komentarzy przeciwko zarządowi a w zamian nie ma żadnych wulgaryzmów, wyzwisk i gróźb :) jedyne co się nie zmieniło to stukanie w czerwone łapki no ale w tej sytuacji nie ma co się dziwic skoro teraz już tylko to pozostało :)

prof. Lew Starowicz - Historia 2018-01-24 21:36:46 12 16

Chciałbym stanowczo zdementować, iż to ja jestem autorem diagnozy znajdującej się w artykule powyżej. Z poważaniem prof Lew Starowicz

Kiedy ? 2018-01-24 21:44:26 20 80

Do redakcji : Napiszcie w końcu całą prawdę o tym co się dzieje teraz, działo w poprzednim sezonie - z konkretnymi nazwiskami , kwotami itd. Dlaczego nikt nie weźmie się na poważnie za ten klub? Dlaczego burmistrz wiedząc jaka jest sytuacja wysyła klubowi 700 tysięcy zł a zawodnicy maja zaległości po kilkanaście tysięcy i sprawy sądowe w toku ? Dlaczego nikt o tym nie mówi ? Dlaczego podkarpacki związek daje licencje takiemu klubowi skoro są takie zaległości ? Układ ?? Dlaczego urząd skarbowy jeszcze nie wjechał w ten klub ? Dlaczego klub nie ubezpiecza zawodników i nie opłaca Zusu a dostaje licencje ? Dlaczego teraz nowy trener dzwoni po zawodnikach i proponuje im zapłacenie za 3 miesiące z góry a nie normalne warunki ? Czy nie dlatego ze nikt nie przyjdzie bo wie co się tam dzieje ? Kiedy to się skończy , wszystkie wałki, oszukiwanie i niekończące sie, bezkarne obrażanie innych ludzi ? Kiedy???

Widma Stara Rzepicha 2018-01-24 21:45:38 28 5

Ja tyż uroków nie czyniła

do profesora Lwa Starowicza 2018-01-24 21:47:31 18 20

Chciałbym zauważyć, że w komentarzu zaprezentowanym w treści artykułu wypowiedział się profesor LECH Starowicz. Na podstawie dość kontrowersyjnej, ale i odkrywczej metody, domniemać możemy tylko iż jest to lekarz o zupełnie innej specjalizacji.

Myślę, że warto jednak dopuścić go do głosu. Czy jest szansa, że ponownie odezwie się w komentarzach? Proszę o łapki w górę żeby choć trochę go przekonać do aktywności.

~anonim 2018-01-24 22:24:45 5 66

Ale wstyd,ciekawe czy zostalo im odrobine honoru zeby zrezygnowac

~anonim 2018-01-24 22:40:25 16 18

oni tam prowadza monolog sami pisza a pozniej sobie odpowiadaja :))))))

~anonim 2018-01-24 22:42:09 3 45

Dlaczego oficjalna strona JKSu jest niedostepna??????

~anonim 2018-01-24 22:45:29 40 5

Dostępna , dopiero co tam zaglądałem :)

Wok 2018-01-24 23:01:42 3 36

To zagladnij jeszcze raz gosc ma racje strona JKS jest niedostepna

~anonim 2018-01-24 23:12:10 5 50

Pewnie z tego samego komputera co prowadzona jest strona były pisane komentarze więc może ktoś już go spalił żeby zatrzeć ślady :)

Jaro 2018-01-24 23:57:08 68 3

Ten portal schodzi na dno skoro ktoś kogoś obraża to niech sam zainteresowany z nim walczy ale na pierwszym miejscu powinien walczyć portal z takim czymś i usuwać takie komentarze

~anonim 2018-01-25 01:16:25 60 11

No bo ten portal reprezentuje ten sam poziom co ten zarząd!

Yogi babu 2018-01-25 09:43:13 5 58

Nigdy nie ujawnia. Bo tylko prezesi potrafili tak obrażać byłych piłkarzy, trenera i wyzywać od k*****w. Was prawda zabolała i wasze nazwiska w komentarzach. A przecież sami wypisywaliscie śmiało nazwiska piłkarzy obrażając przy tym. Jak byś przeczytał artykuł wiedział byś ze konstruktywna krytyka jest do przyjęcia. A nie wasze wyzwiska prezesiki.

interesant 2018-01-25 10:57:04 56 0

rowniez sie zgadzam z tym co wyzej zostalo napisane ten portal szuka afer i sensacji tutaj dowod na to
https://zapodaj.net/ab2f2edd8872f.png.html

weteran 2018-01-25 11:08:06 58 2

Jakim prawem usuwacie moj komentarz? Bo jest wypowiedziany w pozytywnym swietle i jest nie wygodny dla was i dla waszego smiesznego artykulu? Nikogo nie obrazilem ani nie shejtowalem jedno jest pewne widac jak boli was prawda

~anonim 2018-01-25 11:10:07 55 2

Poziom tego portalu jest równy poziomowi tego zarządu.
Usuwają wszystkie posty mówiące im prawdę a zostawiają te które ich wychwalają :)
Prawda boli ? :) Jedni warci drugich.
Proszę usuńcie i tenie bo tylko na tyle was stać.

Prezes Kazimierz 2018-01-25 11:47:18 56 3

"Gdy ktoś do nas napisze z prośbą o usunięcie obraźliwych komentarzy - zawsze to robimy. Jest ich niestety tak dużo, że możemy nie wyłapać każdego - często ciężko robić to na bieżąco."

Skoro nad tym nie panujecie to wylaczcie mozliwosc komentowania postów w czym macie problem?

"Zarząd JKS-u Jarosław wydał oświadczenie w sprawie Ołeksandra Tarasenko dlatego korzystając z okazji chcielibyśmy się do niego odnieść. Ale o tym krótko, bo mamy lepsze rzeczy. "

O wiele lepsze rzeczy? Naprawde dla tego portalu informacja ze ktos kogos obrazil jest o wiele lepszą pożywka niz np informacja o tym ze Stal pokonała spadkowicza z ekstraklasy w sparingu, ze Cosmos nie przystapi do rozgrywek a Karpaty Krosno maja 4 miesieczne zaleglosci w pensjach?

To tylko pokazuje poziom dziennikarstwa Podkarpacielive i to ze dla tego portalu nie liczy sie sport i informacje z nim zwiazane tylko afery krecone na podbicie wyswietlen i ruchu na portalu. Z trybun na meczach pilkarskich zawodnicy trenerzy sa notorycznie obrazani i wyzywani od C klasy do 3 ligi czesto tez z nazwiska o tym tez napiszecie obroncy praw czlowieka?

Do przerwy 0:1 2018-01-25 13:51:39 56 7

Ktoś pytał czemu taka nagonka na JKS? Odpowiedzi wydaje się być banalnie prosta. Otóż gołym okiem widać że ktoś tu komuś "nadepnął na odcisk" i ten drugi postanowił się odegrać. Ale redakcja strzela sobie sama "po kolanach" takimi artykułami. Do przerwy 0:1 dla JKS-u. :-)

Etc 2018-01-25 15:06:01 6 56

A cio to chamom z jarosławia ktoś postanowił pocisnąć?? BRAWO REDAKCJA PPDKARPACIELIVE.PL
nienawidzę tych zawszonych kundli z jsk!

1:0 2018-01-25 15:09:52 3 48

Otóż gołym okiem widać że ktoś nie zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi i że jeśli ktoś sam sobie strzelił po kolanach to działacz który chciał żeby usunąć obraźliwe komentarze a okazało się że sam je pisał :)

~anonim 2018-01-25 15:47:54 46 1

Jak na www.pudelek :))) nie widzę różnicy.

~anonim 2018-01-25 16:00:06 33 0

Etc. twój wpis pokazuje wszystkim ze to Ty jesteś chamem :) No ale pochwaliłeb podklive to twojego postu nie usuną Ha ha ha

~anonim 2018-01-25 16:05:53 46 0

No bo jak chwalimy podkarpacielive to wtedy wolno bluzgać i wyzywać zwłaszcza gdy dotyczy to JKS :)))))

Do prezes Kazimierz 2018-01-25 16:27:07 3 36

Jak bys chcial zauwazyc to jest opisane ze stal wygrala ze Cosmos moze nie przystapic do rozgrywek tez jest osobny artykol. I moim zdaniem takie uchybienia w klubie tez powinny zobaczyc swiatlo dzienne.

~anonim 2018-01-25 16:29:56 4 46

Teraz bedzie nagonka na podkarpacielive przez wiadome osoby bo pokazuja niewygodne fakty

~anonim 2018-01-25 16:44:42 28 1

ARTYKOŁ. HAHAHAHA
Człowieku pisze się ARTYKUŁ !!!!
Zanim zaczniesz się wymądrzać to się naucz pisać ! :)

~anonim 2018-01-25 16:56:45 3 36

To jest wasza nowa strategia jak ktos napisze niewygodna prawde to nie wazna jest tresc tylko zeby wysmiac jakis blad i to juz zapewne pisane z innych prywatnych IP

~anonim 2018-01-25 17:15:07 55 2

Nie ktoś tylko nieuk analfabeta :)

won z klubu! 2018-01-25 20:14:10 3 49

A ci dalej swoje...Nic już wam nie da siedzenie całymi dniami pisanie i klikanie w czerwone lub zielone z prywatnych, rodziny czy znajomych komputerów.
ps. Sensacja to by dopiero była jakbyś zaczął myśleć materac.

~anonim 2018-01-25 20:57:35 46 3

Czlowieku ty masz prpblem sam ze sobą , idź się leczyć :) Co za oszołom :)

Stary Kibic. 2018-01-26 12:32:48 11 8

Ten człowiek postradał zmysły i powinien zostać jak najszybciej zamknięty na Kościuszki 7 na dobrych kilka lat. Tam będzie miał dużo czasu na przemyślenia. Typowy element aspołeczny.

zdystansowany 2018-01-26 13:37:36 3 41

nie trzeba być detektywem, żeby po wpisach domyślić się, iż działacze JKS mają jakąś "sztamę" z kibolami (lub ich częścią) i właśnie jeden z tych pseudo-inteligentów stadionowych, zajmujący jakieś stanowisko w klubie, pisał wszystkie te upośledzone komentarze, pewnie nawet bez wiedzy innych działaczy. widać, że honorowa ekipa musi być, kręcić lody na własnym klubie. xD po ilości łapek w górę i w dół wnioskuję, że w proceder popierania ziomeczka pracującego w klubie musi być zaangażowana spora część kibicowskiej braci. xD

~anonim 2018-01-26 13:55:10 33 2

Myślenie nie jest twoją mocną stroną :)))

łapkozaur 2018-01-26 14:41:46 3 36

Z tymi łapkami to w ogóle jest ubaw, wystarczy przewinąć do góry i zobaczyć jak ktoś napisał że oficjalna strona JKS w pewnym momencie była niedostępna. I nawet ten fakt tak rozzłościł stado szerszeni że musieli latać od komputera do komputera, dzwonić po znajomych i skończylo się na tym że ten niewinny fakt ma kilkadziesiąt czerwonych łapek :) proponuję redakcji usunąć możliwość lajkowania to wtedy klawi może zajmą się klubem zamiast śledzić całymi dniami komentarze na pl. A do tego czasu czekam i liczę na czerwone :)))

as 2018-01-26 15:30:17 41 1

Człowieku co z tobą ? Masz jakąś psychoze na punkcie łapek ? Ciężki przypadek i coś mi się wydaje że z takim rozumowaniem to wylądujesz w wariatkowie hahaha :))) Głupota ludzka nie zna granic :) Łap łapki łapkami. Łapka zmień dilera hahaha :)

łapkozaur 2018-01-26 15:41:17 2 33

Ja już piszę z wariatkowa asie hahaha I że ja mam psychoze na punkcie łapek? To nie ja tylko ty walisz przez cały dzień w klawiaturę na czerwone lub zielone hahahaha a teraz nie opdisuj tylko dawaj dalej bo mój poprzedni komentarz ma tylko 3 :)))

as 2018-01-26 15:55:05 32 1

Zmień dilera bo to co teraz bierzesz całkowicie odebrało ci resztki mózgu :) No i masz pustostan :) łapki zielone czerwone niebieskie czarne może słonie różowe haha niezłe masz wizje po tym syfie haha ha :)))

~anonim 2018-01-26 16:01:31 12 5

Dziecinada ! Jak na piaskownicy :)))
Jaki portal jaki zarząd w klubie takie komentarze dziecinada. Jedni warci drugich :)

łapkozaur 2018-01-26 16:06:39 2 28

Ale dawaj dawaj asie, nie trać czasu na pisanie tylko stukaj w czerwone bo coś słabo idzie :) założyliśmy się z kolegami z sali do ilu dobijesz do jutra a konkretnie do północy także liczę na ciebie bo dużo obstawilem hahahaha

as 2018-01-26 16:13:47 25 0

Zmieńcie dilera bo wam łapki zaczną łapać różowe łapki :) pokażcie live z B klasy :))))
Będą dopiero łapki z łapkami i smokami :)

as 2018-01-26 16:14:29 12 0

Dajcie łapkę ????

as 2018-01-26 16:16:09 8 0

Łapka :) buaha ha ha ha ha ha łapki łapki c !:)

.... 2018-01-26 16:20:14 12 0

Łapa łapunia gdzie jesteś ?????? :))))

as 2018-01-26 16:20:23 2 8

Uwielbiam robić sobie to lapką hahahaha

?:) 2018-01-26 16:24:11 11 2

Łapka nie pisz tak bo ci usuną komentarz !
No i uważaj żeby sobie pazurami krzywdy nie zrobić

~anonim 2018-01-26 16:36:05 2 28

Lapkozaur ma 100% racji z tymi lapkami zachowuja sie jak dzieci i teraz pisza ze to niby Ty masz problem z lapkami.

~anonim 2018-01-26 16:38:42 2 30

A zobaczcie pod spodem jest wpis ze strona dziala i ma podobna ilosc lapek tylko zielonych :)

łapkozaur 2018-01-26 16:52:27 2 33

Dzięki anonim chociaż i tak pewnie zaraz napiszą że twoje komentarze ja napisałem :) pozdro!

~anonim 2018-01-26 17:00:02 12 0

No bo sam pisałeś IP się nie zmienia ? :))
Zrobiłeś z siebie durnia! Trzeba było przynajmniej kilka minut odczekać a nie pisać minuta po minucie.
No ale mnie to nie dziwi ;)))) hahaha

łapkozaur 2018-01-26 17:02:06 2 20

A nie mówiłem anonim :) co za łeb jeszcze pisze ze IP sprawdził haker hahaha

as 2018-01-26 17:03:24 8 0

Hahahaha
Łapka hehe

:))))Łapka 2018-01-26 17:06:45 11 0

Łapka napisz coś do siebie ;)))

... 2018-01-26 17:08:01 8 0

Łapka odpisz :))))

...... 2018-01-26 17:09:17 12 0

Łapki dajcie kundelki łapke Łapa
Łapka daj głos psiaków :)

.. 2018-01-26 17:10:37 10 1

Łapa! Do nogi kundelku !

łapkozaur 2018-01-26 17:14:09 2 33

Przecież od pisania do siebie to wy jesteście, podaję przykład z góry szerszenie kibic Marian i Witek Grey. Pozamiatane :)

~anonim 2018-01-26 17:14:26 24 0

As ma rację , dobrze pisze! 100% racji!

łapkozaur 2018-01-26 17:17:13 4 32

Widzę nerwy już powoli puszczają bo zaczynają się wyzwiska, o to chodzi już wiadomo kto jest po drugiej stronie kabla :)

as 2018-01-26 17:17:56 12 0

Łapka napisz coś do siebie ;)))

... 2018-01-26 17:19:29 18 0

Łapka sprawdzaj łapki ;))) www.pudelek

as 2018-01-26 17:22:08 24 1

Łapa to piesek kundelek bardzo miły bo istnieje w realu wabi się łapa ;) Więc nie ma tu żadnego obrażania! :)

łapkozaur 2018-01-26 17:23:49 2 36

Przecież od pisania do siebie to wy jesteście, podaję przykład z góry szerszenie, kibic Marian i Witek Grey. Pozamiatane ASIE :)

... 2018-01-26 17:25:31 16 1

Łapy łapy cztery łapy
A na łapach " łapa" kudłaty
Kto dogoni psa
Kto dogoni psa
Może ty a może jednak Ja

as 2018-01-26 17:28:57 28 1

Buahahahahaha możecie tym z B2 naskoczyć :)

as 2018-01-26 17:31:17 26 1

Buahahaha Możecie tym z B2 naskoczyć :)

:) 2018-01-26 17:36:02 12 2

Jeszcze jeden i będzie setka !!!

as 2018-01-26 17:37:42 30 1

Only B2 i jest 100

as 2018-01-26 18:06:36 35 2

Wiosna będzie w kolorach czarno niebieskich

Zibi 2018-01-26 18:09:05 44 4

Ma się wrażenie ze komuś bardzo zależy położyć JKS NA łopatki. Portal podkarpacie bawi się w żandarma i sędziego zarazem.Po tej wielkiej nagonka na klub uważam portal za taki plotkarski pudelek .

~anonim 2018-01-26 18:32:03 6 38

Ludzie o jakiej nagonce wy piszecie? Kiedy wy w końcu to pojmiecie? Artykuł powstał"przy pomocy"DZIAŁACZA JKS, który chciał usunięcia komentarzy. Pl je usunelo i przy okazji chciało się dowiedzieć kto jest ich autorem. No i wiadomo co się okazało chyba nie trzeba przypominać? A to że ten artykuł się ukazał miało na celu wyeliminowanie właśnie takich komentarzy pokazanych u góry co się w dużym stopniu udało. Wszystko jest opisanie tylko trzeba czytać ze zrozumieniem!

as 2018-01-26 18:40:07 43 2

Podkarpacielive.pl to portal prowadzony przez kibiców Stali Rzeszów , Krosna.... Wszystko w tym temacie. !

Weszło 2018-01-26 18:48:44 6 26

Zapraszam na stronę weszlo. Prezesi ani dnia odpoczynku Haha.

do as 2018-01-26 19:48:55 4 33

I całe szczęście że jest prowadzony przez kibiców innych drużyn bo gdyby był prowadzony przez was to byśmy się nigdy prawdy nie dowiedzieli a tak to posmiewiska na całą Polskę ciąg dalszy :)

~anonim 2018-01-26 19:57:07 10 12

No proszę jacy sławni , kariera ich czeka.
Za chwilę może jakaś TV coś pokaże :)
Żeby im tylko " sodówka " z tej popularności nie uderzyła :)))
Potem wystąpią w " Tańcu z gwiazdami " itd.
Jednym słowem pogratulować popularności :)!

kairo 2018-01-26 22:40:55 3 16

do as: Jeszcze Izolatora, proszę o mnie nie zapominać

Pajace 2018-01-27 08:48:07 29 4

Żałosne jest to pornokarpacielive.

Hehe 2018-01-27 13:32:32 4 3

Jaka kultura u was hehe :)

czarny 2018-01-27 18:52:55 2 14

a niech rzadzą tym klubem.Spuszcza go na dno i po sprawie.Jednych szajbusów milicyjnych mniej.

czarny 2018-01-27 18:54:37 2 12

A niech rzadzą tym klubem.Jednych szajbusów milicyjnych mniej.

:) 2018-01-27 19:02:47 18 1

Jako szajbus ormo zostaniesz tylko ty czarny hahaha

Getting A Loan 2018-08-28 04:21:05 0 0

fast loans guaranteed loans for bad credit fast loans where can i get a loan with bad credit

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem