2017-11-25 20:18:19

Stal Mielec rozbiła GKS Tychy! Wygrana 3-0

Podobne tematy 1 liga Stal Mielec GKS Tychy
Stal Mielec odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu pewnie pokonując GKS Tychy. Podkarpacki zespół wygrał 3-0.

Podopieczni Zbigniewa Smółki poszli za ciosem zdobywając kolejne trzy punkty na zapleczu Ekstraklasy.

Prowadzenie Stali Mielec dał już w 12. minucie świetnie dysponowany ostatnio Mateusz Cholewiak, który wykorzystał dogranie Michała Janoty i nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

Drugi gol dla mielczan padł kilka minut po przerwie. Najpierw szczęścia próbował Cholewiak, ale jego strzał najpierw obronił bramkarz GKS-u Tychy, a chwilę później zmierzającą do bramki piłkę zdołał wybić jeden z obrońców. W odpowiednim miejscu był jednak Dejan Djermanović, który wpakował ją do siatki i zrobiło się 2-0.

Wynik spotkania na 3-0 dla Stali Mielec ustalił w 78. minucie Maksymilian Banaszewski uderzając w samo okienko bramki gości.

1-0 Mateusz Cholewiak (12)
2-0 Dejan Djermanović (49)
3-0 Maksymilian Banaszewski (78)

Stal Mielec: Radosław Majecki - Mateusz Gancarczyk, Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Leandro, Maksymilian Banaszewski, Arkadiusz Górka, Krystian Getinger (84. Piotr Marciniec), Michał Janota, Mateusz Cholewiak (90. Tomasz Swędrowski), Dejan Djermanović (67. Dominik Sadzawicki).

GKS Tychy: Marek Igaz - Maciej Mańka, Marcin Biernat, Daniel Tanżyna, Mateusz Grzybek, Dawid Błanik, Adrian Łuszkiewicz (74. Paweł Kaczmarczyk), Seweryn Gancarczyk (60. Łukasz Bogusławski), Piotr Ćwielong, Kamil Zapolnik, Michał Fidziukiewicz.

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
Żółte kartki: Djermanović - Mańka, Fidziukiewicz, S.Gancarczyk, Błanik.
Widzów: 3397.