2017-10-24 13:10:57

Klasa O Krosno. Przełom Besko nowym liderem

Przełom Besko ograł Kotwice Korczyna i został nowym liderem Klasy O Krosno, ponieważ dotychczasowy lider, czyli Start Rymanów przegrał na własnym boisku z Partyzantem Targowiska.

Przełom Besko ograł Kotwicę Korczyna 3-2, chociaż dwa razy przegrywał. Najpierw goście objęli prowadzenie już w 5. minucie za sprawą Pawła Urbanka. Jednak dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Jakub Szybka doprowadził do wyrównania. Dwanaście minut po zmianie stron drugi raz Kotwica prowadziła. Tym razem gola dla przyjezdnych zdobył Dawid Cieplik. Jakub Szybka w 74. minucie ponownie doprowadził do wyrównania, by siedem minut zdobyć zwycięzkiego gola dla gospodarzy, a tym samym skompletował hat-tricka.

W innym meczu Klasy O Krosno, dotychczasowy lider Start Rymanów uległ Partyzantowi Targowiska 1-2. Maciej Pernal strzelił pierwszą bramkę w tym meczu, do wyrównania doprowadził Rafał Nikody. Jednak ostatnie trafienie należało do gości. Kamil Chmielowski strzelił zwycięską bramkę w 45. minucie i Partyzant zdobył trzy punkty.

Czarni Jasło długo męczyli się z Ostoją Kołaczyce, ale dopieli swego w 72. minucie. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Rodak.

W innym meczu krośnieńskiej okręgówki, OKS Markiewicza nie miał problemów, aby pokonać na wyjeździe Iwonkę Iwonicz. Jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Kamila Waisa z 17. minuty. Pięć minut później wyrównał Patryk Jędrzejczyk, a po kolejnych siedmiu minutach juz prowadzili gości po bramce Jana Barzyka. W drugiej połowie w ciągu dwóch minuty Grzegorz Jurczak dwukrotnie trafił do siatki i mecz zakończył się wynikiem 1-4.