2017-10-13 12:10:29

Wólczanka Wólka Pełkińska zakontraktowała nowego zawodnika

fot. olimpiagrudziadz.com
fot. olimpiagrudziadz.com
Michał Wawryszczuk został nowym zawodnikiem Wólczanka Wólka Pełkińksa. 20-letni pomocnik wcześniej był związany z Olimpią Grudziądz.
 
Michał Wawryszczuk w sezonie 2017/18 będzie grał w Wólczance Wólka Pełkińska
 
20-letni pomocnik wcześniej był związany kontraktem z Olimpią Grudziądz, jednak nie przebił się do kadry drużyny Jacka Paszulewicza. W barwach I-ligowca zagrał tylko raz, w kwietniu tego roku, wszedł na końcowe minuty w meczu z MKS-em Kluczbork.
 
Michał Wawryszczuk jest wychowankiem Motoru Lublin. W przeszłości grał również w Wiśle SandomierzOrle Rudnik nad Sanem oraz Koronie II Kielce.
 
Wólczanka zajmuje obecnie 6. miejsce w 3 lidze gr. IV. W 11. kolejkach zespół Grzegorza Sitka zdobył 20 punktów. W najblizszy weekend podejmą Podlasie Biała Podlaska i będzie to doskonała okazja do debiutu dla 20-latka.

Komentarze (3)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.