2017-07-29 20:07:24

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Wisłą Puławy na inaugurację

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 1-0 w wyjazdowym meczu z Wisłą Puławy na inaugurację rozgrywek 2 ligi.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora sezon 2017/2018 zaczęli od wygranej na trudnym terenie - ze spadkowiczem z Puław.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 67. minucie, a jego autorem był sprowadzony ze Stali Mielec Kamil Radulj, który zresztą pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.

0-1 Kamil Radulj (67)

Wisła Puławy: Sebastian Madejski - Tomasz Sedlewski, Jakub Poznański, Sebastian Murawski, Ivan Litwyniuk, Jakub Smektała, Sebastian Głaz (70. Dawid Pożak), Arkadiusz Maksymiuk, Kacper Szymankiewicz (70. Adrian Popiołek), Robert Hirsz, Alen Ploj (61. Konrad Szczotka).

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Dawid Kubowicz, Konrad Stępień, Piotr Witasik, Jan Grzesik, Grzegorz Płatek, Mateusz Czyżycki, Konrad Zaradny (58. Kamil Radulj), Mateusz Janeczko (58. Krzysztof Ropski), Michał Dawidowicz, Mateusz Broź (88. Dawid Witkowski).

Sędziował: Piotr Urban (Warszawa).
Żółte kartki: Pożak - Czyżycki, Broź.