2017-06-12 14:35:32

Klasa O Krosno: Porażka Przełomu Besko, Stal Sanok coraz bliżej 4 ligi

Przełom Besko sensacyjnie przegrał z OKS Markiewicza 1-2 i zmniejszył swoje szanse na awans. Ekoball Stal Sanok wykorzystała potknięcie rywala i pokonała Iwonkę Iwonicz. Porażkę poniosła Przełęcz Dukla, a wysokie zwycięstwo odniosła Nafta Jedlicze.

OKS Markiewicza pokonał Przełom Besko 2-1. Sensacyjne zwycięstwo stało się faktem dzięki dwóm bramkom Grzegorza Jurczaka, najlepszego strzelca drużyny. Jest to czwarte zwycięstwo z rzędu zawodników z Krosna. Przełom Besko przegrał czwarty raz w lidze i marzenia o awansie mocno się oddalają.

Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe Iwonkę Iwonicz. Do przerwy nie oglądaliśmy bramek, ale tuż po zmianie stron Konrad Kaczmarski zdobył zwycięską bramkę dla sanoczan. W 75. minucie drugą żołtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Patryk Wójcik (Ekoball Stal Sanok).

W innym spotkaniu klasy O Krosno, Nafta Jedlicze wygrała z Szarotką Uherce. Hat-trickiem popisał się Karol Rymarczyk, a po jednym trafieniu zaliczyli Lech Czaja i Filip Gierlicki. Honorową bramkę dla Szarotki zdobył Kamil Rózycki.

Przełęcz Dukla uległa LKS-owi Skołyszyn 0-1, a potknięcie to wykorzystał Partyzant Targowiska, który pokonał Grabowiankę Grabówka 2-1 i jest już punkt za Przełęczą.