2017-05-28 14:26:16

Stal Mielec pokonała GKS Tychy. Dwa gole Aleksandara Koleva w doliczonym czasie gry!

Podobne tematy 1 liga Stal Mielec GKS Tychy
Jedną z bramek dla Stali Mielec w starciu z GKS-em Tychy strzelił Szymon Sobczak (fot. archiwum)
Piłkarze Stali Mielec wygrali 4-1 w wyjazdowym meczu z GKS-em Tychy. Dwa gole w doliczonym czasie gry strzelił Aleksandar Kolev.

Podopieczni Zbigniewa Smółki utrzymanie na pierwszoligowym froncie zapewnili sobie już przed tygodniem.

Zgodnie z obietnicami jednak piłkarze Stali Mielec zamierzają walczyć do końca, co udowodnili w Tychach zdobywając komplet punktów.

Prowadzenie mielczanom dał w 49. minucie Szymon Sobczak. Prowadzenie Stali Mielec podwyższył w 81. Piotr Głowacki.

Gracze GKS-u Tychy trafili jeszcze do siatki na minutę przed końcem pojedynku za sprawą Jakuba Świerczoka, ale mielczanie nie oddali już wygranej.

Mało tego - w doliczonym czasie gry Stal Mielec dobiła gospodarzy. W ciągu kilku minut aż dwa razy na listę strzelców wpisał się Aleksandar Kolev pieczętując efektowne zwycięstwo Stali.

0-1 Szymon Sobczak (49)
0-2 Piotr Głowacki (81)
1-2 Jakub Świerczok (89)
1-3 Aleksandar Kolev (90+1)
1-4 Aleksandar Kolev (90+2)