2017-05-21 23:05:16

Stal Mielec zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec i jest pewna utrzymania!

Stal Mielec zremisowała w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec i jest już pewna utrzymania w 1 lidze.

Podopieczni Zbigniewa Smółki zremisowali na boisku pretendującego do awansu Zagłebia Sosnowiec.

Mielczanie wyszli na prowadzenie w 29. minucie spotkania po golu Aleksandara Koleva z rzutu karnego.

Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania kilka minut później za sprawą Martina Pribuli, ale wyniki 1-1 utrzymał się już do końca spotkania.

Na dwie kolejki przed końcem Stal Mielec jest już pewna pierwszoligowego bytu.
0-1 Aleksandar Kolev (29-karny)
1-1 Martin Pribula (35)

Zagłębie Sosnowiec: Jakub Szumski - Konrad Budek, Arkadiusz Najemski, Łukasz Bogusławski, Żarko Udovicić, Robert Bartczak (78. Dawid Ryndak), Łukasz Matusiak, Sebastian Milewski (62. Michał Fidziukiewicz), Tomasz Nowak, Martin Pribula (67. Konrad Michalak), Wojciech Łuczak.

Stal Mielec: Tomasz Libera - Robert Sulewski, Krzysztof Kiercz, Boris Milekić, Krystian Getinger, Dominik Sadzawicki, Przemysław Lech (60. Krzysztof Drzazga), Piotr Marciniec (76. Dorian Buczek), Vasil Panayotov, Szymon Sobczak, Aleksandar Kolev (66. Kamil Radulj).

Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Żółte kartki: Lech, Marciniec.
Widzów: 3500.