2016-08-28 16:55:46

Izolator Boguchwała lepszy od Rzemieślnika Pilzno. Dwa gole Patryka Roga

Andrzej Szymański ma powody do zadowolenia. Jego zespół odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu (fot. archiwum)
Izolatora Boguchwała pokonał graczy Rzemieślnika Pilzno 3-1 i odniósł czwarte kolejne zwycięstwo. Dwa gole dla "Izolacji" strzelił Patryk Róg, a jedno trafienie dorzucił Łukasz Szczoczarz.

Spotkanie było zacięte, ale gospodarze przeważali i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty. Do przerwy Izolatora Boguchwała prowadził 1-0. Pierwszą z dzisiejszych dwóch bramek Patryk Róg zdobył precyzyjnym uderzeniem po ziemi w krótki róg.

Druga bramka dla "Izolacji" padła w 57. minucie. Tym razem Patryk Róg otrzymał dobrę podanie od Patryka Zielińskiego i z bliska dopełnił formalności.

Na 3-0 dla Izolatora Boguchwała podwyższył w 75. minucie Łukasz Szczoczarz, który wykorzystał celnie dogranie Marcina Brogowskiego i trafił do siatki.

Jedyny gol dla Rzemieślnika Pilzno padł w 84. minucie. Po błędzie Michała Bogacza sam na sam wyszedł Radosław Macnar i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w prawym rogu bramki Łukasza Ćwiczaka.

Izolator Boguchwała po czterech kolejkach ma na koncie komplet punktów i z Wólczanką przegrywa tylko gorszym bilansem bramkowym. Podopieczni Andrzej Szymańskiego jak do tej pory strzelili osiem goli tracąc tylko jednego.

1-0 Patryk Róg (35)
2-0 Patryk Róg (57)
3-0 Łukasz Szczoczarz (75)
3-1 Radosław Macnar (84)