Igloopol Dębica w białych koszulkach (fot. igloopol.info)
Piłkarze Igloopolu Dębica pewnie pokonali Monis Bielowy w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.
Dwie bramki dla Igloopolu Dębica strzelił Kamil Rokita, a jedną dorzucił Mateusz Oleksy.
"Morsy" już w najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki 4 ligi podkarpackiej. Ich pierwszym rywalem w sezonie 2016/2017 będzie Sokół Sieniawa (na wyjeździe).
1-0 Kamil Rokita
2-0 Kamil Rokita
3-0 Mateusz Oleksy
Igloopol Dębica: R. Dovhan - K. Brzostowski, Szczepanik, Chmiel, T. Nalepka, Stefanik, Syguła, D. Rokita, K. Rokita, A. Brzostowski, P. Nalepka oraz Lamparty, Jędrzejczyk, Sędłak, M. Dovhan, Pisarek, Oleksy
Czytaj także
2026-06-24 14:31
Igloopol Dębica sprowadził piłkarza z III ligi
2026-06-13 18:54
Zwycięska próba generalna! "Izolacja" lepsza od "Morsów"
2016-07-30 19:46
sparing: Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-1
































_1776713266.png)




























