2016-05-26 00:11:10

Wisłok Wiśniowa rozgromił Bukową Jastowice. Dwa gole Tomasza Pietrasiewicza

Wisłok Wiśniowa w czarnych strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa nie zamierzają ścigać się z dołem tabeli w walce o utrzymanie. Dlatego zdecydowanie wygrali spotkanie w Jastkowicach.

To nie był mecz do jednej bramki, ale Wisłok Wiśniowa był zdecydowanie lepszy. Już po 10 minutach gry było 0-2 po trafianiach Maksymiliana Maika i Radosława Stanisza. Później dwie bramki dołożył Tomasz Pietrasiewicz i praktycznie mecz był rozstrzygnięty.

Po przerwie wynik ustawił ładnym strzałem Jakub Baran. Wiśniowa przybliża się z tym zwycięstwem do zapewnienia sobie utrzymania w podkarpackiej IV lidze.

BUKOWA JASTKOWICE - WISŁOK WIŚNIOWA 0-5 (0-4)

0-1 Maksymilian Maik (7)
0-2 Radosław Stanisz (10)
0-3 Tomasz Pietrasiewicz (21)
0-4 Tomasz Pietrasiewicz (45)
0-5 Jakub Baran (74)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Madej (46. T. Bartnik), M. Warzocha, Sałek (78. Wołoszyn), M. Partyka (46. Watras), D. Bartnik, Kotwica, J. Partyka (71. Kwiatkowski), Brzeziński, Kaczmarczyk, Młynarczyk (70. Szymanek).

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kozubek, Bernacki, Kuta, S. Boruta, Świder (81. Zimny), Stanisz, Baran, Maik, Borowczyk (64. Wiktor), Pietrasiewicz (90. M.Boruta).

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Żółte kartki: Borowczyk, Świder. Widzów: 100.