Statystyki meczu: Pogoń Leżajsk - Transdźwig Stale

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-08-09, godz. 17:00

Pogoń Leżajsk

4

Transdźwig Stale

1
4'

Dawid Pigan

1 - 0

       

36'

Krzysztof Karwacki

2 - 0

       

       

Jakub Rzepiela

42'
43'

Jakub Stefan

3 - 0

       

       

3 - 1

Paweł Durda

49'

       

Paweł Durda

57'
67'

Dominik Drożdżal

       

       

Daniel Janeczko

70'
76'

Maksym Ryzhak

       

87'

Jakub Stefan

4 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-11-11 Pogoń Leżajsk 2 - 2 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-03-27 Transdźwig Stale 0 - 2 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-08-09 Pogoń Leżajsk 4 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-11-09 Pogoń Leżajsk 3 - 0 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-05-06 Transdźwig Stale 2 - 0 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-25 Pogoń Leżajsk 0 - 0 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-05-21 Pogoń Leżajsk 2 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-10-11 Transdźwig Stale 1 - 1 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal Nowa Dęba 3 - 0 PUKS Francesco Jelna
Sokół Sokolniki 2 - 1 Jeziorak Chwałowice
LKS Brzyska Wola 1 - 1 Azalia Wola Zarczycka
Słowianin Grębów 2 - 1 Bukowa Jastkowice
Podlesianka Kamień 1 - 2 ŁKS Łowisko
Czarni Lipa 0 - 2 Stal Gorzyce
Olimpia Pysznica 1 - 2 Sokół Kamień
LZS Ździary 3 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk 4 - 1 Transdźwig Stale

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kamień 36 94 30 4 2 133 37 96
2 Unia Nowa Sarzyna 36 88 28 4 4 110 34 76
3 Stal Gorzyce 36 78 25 3 8 107 32 75
4 Pogoń Leżajsk 36 74 22 8 6 78 43 35
5 LZS Ździary 36 66 20 6 10 94 50 44
6 ŁKS Łowisko 36 65 20 5 11 79 47 32
7 Transdźwig Stale 36 63 19 6 11 74 50 24
8 Siarka II Tarnobrzeg 36 63 19 6 11 94 46 48
9 Olimpia Pysznica 36 46 14 4 18 72 84 -12
10 Stal Nowa Dęba 36 45 13 6 17 73 70 3
11 Sokół Sokolniki 36 44 13 5 18 56 85 -29
12 Azalia Wola Zarczycka 36 43 13 4 19 71 93 -22
13 LKS Brzyska Wola 36 40 11 7 18 48 63 -15
14 Podlesianka Kamień 36 38 11 5 20 46 60 -14
15 Jeziorak Chwałowice 36 38 12 2 22 55 96 -41
16 PUKS Francesco Jelna 36 30 9 3 24 37 99 -62
17 Bukowa Jastkowice 36 30 9 3 24 63 130 -67
18 Słowianin Grębów 36 28 8 4 24 38 92 -54
19 Czarni Lipa 36 9 2 3 31 24 141 -117
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka