KS Smolarzyny - Sitowianka Budy Łańcuckie (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Smolarzyny - Sitowianka Budy Łańcuckie rozegranego w ramach 1. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Smolarzyny - Sitowianka Budy Łańcuckie, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Smolarzyny vs. Sitowianka Budy Łańcuckie, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV oraz aktualną tabelę rozgrywek.

1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2019-08-24, godz. 17:00

KS Smolarzyny

0

Sitowianka Budy Łańcuckie

5
16'

Błażej Leja

0 - 1

Adam Fus

16'
34'

Kamil Babka

Arkadiusz Piech

37'

Mateusz Bartnik

57'

0 - 2

Marcin Stafiej

57'

0 - 3

66'
75'

Kacper Leja

0 - 4

82'

0 - 5

Kamil Bartnik

88'

Rzeszów > Klasa B, gr. IV: KS Smolarzyny - Sitowianka Budy Łańcuckie (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Sitowianka Budy Łańcuckie 0 - 0 KS Smolarzyny Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2020-08-30 KS Smolarzyny 1 - 4 Sitowianka Budy Łańcuckie Rzeszów > Klasa B, gr. IV

11 KS Smolarzyny 10 6 2 0 8 12 32 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka