Statystyki meczu: Sokół Kamień - Sokół Sokolniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

28. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-05-26, godz. 16:00

Sokół Kamień

2

Sokół Sokolniki

3

       

0 - 1

Marcin Chmiel

30'

       

0 - 2

Maciej Fietko

41'
44'

Mateusz Podstawek

       

58'

Mariusz Socha

1 - 2

       

82'

Dawid Bajek

       

       

1 - 3

Dominik Wolak

82'
83'

Kamil Kołodziej

2 - 3

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-27 Sokół Sokolniki 1 - 9 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-11-21 Sokół Kamień 3 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-08-25 Sokół Sokolniki 0 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-05-26 Sokół Kamień 2 - 3 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-30 Sokół Sokolniki 1 - 3 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-06-10 Sokół Sokolniki 3 - 0* Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-11-19 Sokół Kamień 2 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-11 Sokół Kamień 1 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-10-30 Sokół Sokolniki 1 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-03 Sokół Kamień 1 - 4 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-14 Sokół Sokolniki 0 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal II Stalowa Wola 0 - 2 LKS Brzyska Wola
Bukowa Jastkowice 3 - 0 * Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba 3 - 0 San Kłyżów
Sokół Kamień 2 - 3 Sokół Sokolniki
Wisan Skopanie 1 - 0 Rotunda Krzeszów
Olimpia Pysznica 1 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Sparta Jeżowe 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Słowianin Grębów 3 - 1 LZS Ździary

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka II Tarnobrzeg 32 81 26 3 3 119 28 91
2 Stal II Stalowa Wola 32 71 23 2 7 111 47 64
3 LZS Ździary 32 66 20 6 6 105 46 59
4 Sokół Kamień 32 65 21 2 9 88 41 47
5 Bukowa Jastkowice 32 62 20 2 10 80 54 26
6 Sokół Sokolniki 32 54 17 3 12 62 37 25
7 Pogoń Leżajsk 32 51 16 3 13 58 48 10
8 Unia Nowa Sarzyna 32 51 17 0 15 58 51 7
9 Słowianin Grębów 32 45 13 6 13 50 59 -9
10 Stal Nowa Dęba 32 42 13 3 16 70 69 1
11 Olimpia Pysznica 32 41 12 5 15 52 71 -19
12 LKS Brzyska Wola 32 41 13 2 17 50 67 -17
13 Wisan Skopanie 32 37 12 1 19 38 89 -51
14 Sparta Jeżowe 32 33 9 6 17 41 67 -26
15 Retman Ulanów 32 23 7 2 23 35 77 -42
16 San Kłyżów 32 19 5 4 23 44 106 -62
17 Rotunda Krzeszów 32 9 3 0 29 32 136 -104
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka