Statystyki meczu: Markovia Markowa - Orzeł Harta

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III
2018-10-28, godz. 14:00

Markovia Markowa

3

Orzeł Harta

6
2'

Paweł Sobek

1 - 0

       

       

1 - 1

Marek Bieńko

10'

       

1 - 2

Mateusz Potoczny

16'

       

1 - 3

Ireneusz Siry

18'

       

1 - 4

Dariusz Kuś

36'
40'

Bartosz Szylar

2 - 4

       

       

Wiesław Domin

49'

       

2 - 5

Mateusz Potoczny

66'
69'

Albert Ryznar

       

82'

Rafał Homa

3 - 5

       

       

3 - 6

Mateusz Potoczny

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-29 Orzeł Harta 3 - 0 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2019-06-09 Orzeł Harta 5 - 0 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2018-10-28 Markovia Markowa 3 - 6 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2018-05-06 Markovia Markowa 0 - 4 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2017-10-01 Orzeł Harta 6 - 0 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2017-04-30 Orzeł Harta 3 - 1 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2016-09-18 Markovia Markowa 2 - 1 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2013-06-02 Markovia Markowa 2 - 1 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2012-08-19 Orzeł Harta 0 - 0 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2012-05-06 Orzeł Harta 2 - 1 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2011-09-25 Markovia Markowa 3 - 1 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2011-06-19 Markovia Markowa 6 - 0 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2010-10-24 Orzeł Harta 4 - 2 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2010-05-30 Markovia Markowa 1 - 0 Orzeł Harta Rzeszów > Klasa B, gr. III
2009-10-11 Orzeł Harta 2 - 2 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Galicja Chmielnik 3 - 4 LKS Tarnawka
Pogórze Husów 4 - 1 Polonia Hyżne
Grom Handzlówka 8 - 1 SZiK Wola Rafałowska
HALO Hyżne 2 - 2 Arka Albigowa
Markovia Markowa 3 - 6 Orzeł Harta
Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 3 Pogórze Bachórz

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka Albigowa 22 55 18 1 3 77 23 54
2 Pogórze Bachórz 22 48 15 3 4 54 18 36
3 Orzeł Wysoka Łańcucka 22 47 15 2 5 70 28 42
4 Grom Handzlówka 22 47 14 5 3 63 30 33
5 HALO Hyżne 22 42 12 6 4 56 29 27
6 LKS Tarnawka 22 41 13 2 7 55 47 8
7 Galicja Chmielnik 22 26 8 2 12 45 41 4
8 Orzeł Harta 22 21 6 3 13 33 46 -13
9 Markovia Markowa 22 18 6 0 16 40 87 -47
10 Pogórze Husów 22 18 5 3 14 25 69 -44
11 Polonia Hyżne 22 14 4 2 16 35 75 -40
12 SZiK Wola Rafałowska 22 4 1 1 20 8 68 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka