KS Sarzyna - SKS Racławice (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Sarzyna - SKS Racławice rozegranego w ramach 5. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Sarzyna - SKS Racławice, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Sarzyna vs. SKS Racławice, informacje o pozostałych meczach 5. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.

5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2017-09-03, godz. 16:00

KS Sarzyna

4

SKS Racławice

3
5'

Dawid Bieńkowski

1 - 0

1 - 1

Piotr Niemiec

15'
33'

Kamil Kusy

1 - 2

Mariusz Wójcik

33'
35'

Kamil Kusy

2 - 2

47'

Grzegorz Paszek

3 - 2

50'

Artur Łuczak

4 - 2

Krzysztof Maczuga

50'

4 - 3

Mariusz Flis

55'
87'

Kacper Żuraw

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II: KS Sarzyna - SKS Racławice (historia bezpośrednich spotkań)

16 Tanew Harasiuki 30 26 8 2 20 55 88 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka