SOKiS Chorzelów - Grunwald Padew Narodowa (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Sparta Chorzelów - Grunwald Padew Narodowa rozegranego w ramach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. V. Informacje meczowe, kiedy mecz Sparta Chorzelów - Grunwald Padew Narodowa, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Sparta Chorzelów vs. Grunwald Padew Narodowa, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. V oraz aktualną tabelę rozgrywek.

6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V
2016-09-25, godz. 12:00

Sparta Chorzelów

4

Grunwald Padew Narodowa

1
24'

Mateusz Ochalik

1 - 0

35'

Marek Staniewski

2 - 0

Mateusz Małodziński

43'

Piotr Bik

55'

Tomasz Hyjek

58'
61'

Paweł Filar

Kamil Pubrat

61'
84'

Dawid Pazdro

3 - 0

3 - 1

Kamil Polek

87'
90'

4 - 1

Rzeszów > Klasa B, gr. V: SOKiS Chorzelów - Grunwald Padew Narodowa (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-03 Grunwald Padew Narodowa 2 - 6 Sparta Chorzelów Rzeszów > Klasa B, gr. V
2016-09-25 Sparta Chorzelów 4 - 1 Grunwald Padew Narodowa Rzeszów > Klasa B, gr. V

12 Rzędzian Rzędzianowice 22 10 2 4 16 36 75 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka