Statystyki meczu: Przełom Besko - Grabowianka Grabówka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa
2016-10-16, godz. 15:30

Przełom Besko

4

Grabowianka Grabówka

0
19'

Kamil Kielar

1 - 0

       

37'

Daniel Niemczyk

2 - 0

       

56'

Jakub Szybka

3 - 0

       

       

Hubert Kędra

72'
76'

Daniel Niemczyk

4 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-03-27 Grabowianka Grabówka 1 - 3 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2021-08-22 Przełom Besko 2 - 1 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa
2021-06-30 Grabowianka Grabówka 2 - 2 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2020-08-09 Przełom Besko 4 - 0 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa
2018-05-31 Przełom Besko 3 - 2 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa
2017-10-15 Grabowianka Grabówka 0 - 3 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2017-05-28 Grabowianka Grabówka 2 - 5 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2016-10-16 Przełom Besko 4 - 0 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa
2014-03-30 Grabowianka Grabówka 0 - 3 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2013-08-11 Przełom Besko 3 - 1 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa
2013-05-15 Grabowianka Grabówka 2 - 3 Przełom Besko Krosno > Klasa Okręgowa
2012-09-09 Przełom Besko 1 - 2 Grabowianka Grabówka Krosno > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Gaudium Łężyny 5 - 1 Szarotka Uherce
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze 2 - 1 Kotwica Korczyna
Partyzant Targowiska 4 - 4 Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Przełom Besko 4 - 0 Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno 1 - 1 Górnik Strachocina
LKS Długie 0 - 2 Iskra Przysietnica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ekoball Stal Sanok 30 80 26 2 2 82 10 72
2 Przełom Besko 29 68 22 2 5 78 23 55
3 Partyzant Targowiska 30 60 18 6 6 65 38 27
4 Przełęcz Dukla 30 58 18 4 8 75 40 35
5 Kotwica Korczyna 30 53 16 5 9 67 40 27
6 Nafta Jedlicze 30 52 17 1 12 75 66 9
7 Markiewicza Krosno 30 44 13 5 12 48 38 10
8 Gaudium Łężyny 30 36 10 6 14 37 59 -22
9 Górnik Strachocina 30 36 10 6 14 44 60 -16
10 LKS Skołyszyn 30 34 9 7 14 42 49 -7
11 Grabowianka Grabówka 30 33 9 6 15 54 70 -16
12 Iskra Przysietnica 30 32 9 5 16 33 54 -21
13 Iwonka Iwonicz 30 29 8 5 17 50 60 -10
14 LKS Długie 30 24 7 3 20 35 90 -55
15 Zamczysko Mrukowa 30 23 6 5 19 41 94 -53
16 Szarotka Uherce 29 19 5 4 20 29 64 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka